Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 5 w Play: Kup teraz, za rok dostaniesz nową!

Nokia 5 w Play: Kup teraz, za rok dostaniesz nową!
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Play wprowadza do swojej oferty nowy smartfon. Od teraz niemal do końca lipca Nokia 5 jest dostępna u fioletowego operatora na wyłączność. W dodatku dla pierwszych 50 klientów sieć przygotowała specjalną promocję.

Nowy smartfon po 12 miesiącach

Oferta Play jest limitowana i dotyczy tylko tych osób, które zdecydują się na zakup Nokii 5 przez sklep internetowy operatora oraz zarejestrują się na wskazanej stronie. W zamian po roku fioletowy operator da wspomnianym klientom nowy model fińskiego producenta.

Operator proponuje do smartfona Solo Stan Nielimitowany:

Smartfon można zakupić już za 1 zł w ofercie Solo Stan Nielimitowany, który obejmuje nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy i internet. Miesięczny abonament przy umowie na 24 miesiące kosztuje 90 zł. Lepsze warunki mogą uzyskać osoby przenoszące numer lub przedłużające umowę, które będą płacić o 10 zł mniej.

Nokia 5 to jeden z nowszych modeli, wprowadzony na rynek w II kwartale 2017 roku. Posiada niezły 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, dwa aparaty 13 i 8 Mpix oraz duży 5,2 calowy wyświetlacz HD ze szkłem Corning Gorilla. Na plus można zaliczyć 16GB pamięci wewnętrznej oraz możliwość włożenia dwóch kart SIM. Rynkowa wartość modelu to 949 zł.

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Przejdź do promocji

 

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów