Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny Mobile Vikings tańszy o 30%!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Internet Mobile Vikings rabat 30%

Co może być lepszego od Internetu mobilnego na kartę? Tańszy Internet mobilny na kartę, a taki właśnie teraz jest w Mobile Vikings, który oferuje 30% rabatu!

Mobile Vikings taniej o 30%

Mobile Vikings oferuje niezobowiązujący Internet mobilny od kwietnia tego roku, początkowo z tymczasowym rabatem 50%. Po pewnym czasie wrócił do standardowej ceny 60 zł za aż 250 GB. Teraz znów jest taniej!

Internet Mobile Vikings na kartę:

Cena Internetu mobilnego Mobile Vikings spada z 60 do zaledwie 42 zł miesięcznie. Promocyjna cena dostępna jest w 3 pierwszych doładowaniach. W sumie dzięki niej zaoszczędzisz 54 zł. Aby się na nią załapać, zamów Internet Mobile Vikings nie później niż do końca października do końca grudnia 2021 roku!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA MOBILEVIKINGS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Od nowego wirtualny operator wraca do oferty w standardowej cenie 60 zł za doładowanie. Internet na kartę Mobile Vikings od kwietnia 2021 zajmuje czołowe miejsca w naszych comiesięcznych Rankingach Internetu mobilnego. Warto z niego skorzystać!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: