Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kolejne numery lajt mobile za 6,99 zł przez 3 miesiące!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
lajt mobile rabat na kolejne numery

Nie tak dawno wirtualna sieć lajt mobile wprowadziła zmiany do swojej oferty bez limitu No Limit M! Nie dość, że przez pierwszy kwartał numer główny kosztuje tylko 9,99 zł, to ceny dodatkowych kart SIM wynoszą jedyne 6,99 zł!

Promocja lajt mobile od 6,99 zł

Tak prezentuje się abonament komórkowy No Limit M:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA LAJTMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

No Limit M nigdy nie był drogi i obecnie jego standardowa cena wynosi tylko 19,99 zł miesięcznie, ale przez 3 pierwsze miesiące spada do zaledwie 9,99 zł! Jakby tego było mało, do głównego numeru można dokupić dodatkowe karty SIM dla całej rodziny za 6,99 zł (maksymalnie 7 dodatkowych numerów!). Możesz więc zadbać o ofertę dla siebie i kogoś bliskiego lub nawet dla całej rodziny!

  • główny numer – 19,99 zł (9,99 zł przez 3 miesiące)
  • dodatkowe numery – 16,99 zł (6,99 zł przez 3 miesiące)

No Limit M możesz zamówić w umowie bezterminowej i na 6 lub 24 miesiące. Naturalnie polegamy pierwszą opcję. Generalnie przez pierwszy kwartał zaoszczędzisz 10 zł na każdym numerze, a więc maksymalnie może to być nawet 240 zł oszczędności!

Wygląda na to, że ta promocyjna oferta pozostanie nie tylko w świątecznej odsłonie, ale zadomowi się u operatora na dłużej.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: