Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowane minuty za 14,99 zł w Lajt Mobile na abonament

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Rozmowy bez limitu w Lajt Mobile

Rozmowy bez limitu w Lajt Mobile

Pamiętacie świąteczną promocję Lajt Mobile – nielimitowane rozmowy za 14,99 zł? Była ona aktualna do 24 grudnia, lecz operator zdecydował się ja wprowadzić do swojej stałej oferty. Strzał w dziesiątkę!

Rozmowy bez limitu za 14,99 zł

Za niecałe 15 zł Lajt Mobile oferuje nielimitowane minuty nie tylko do wszystkich sieci komórkowych, ale również do wszystkich sieci stacjonarnych. Jest to świetna oferta dla osób rzadko (albo wręcz w ogóle) korzystających z SMS-ów i Internetu, a którym telefon służy jedynie do wykonywania i odbierania połączeń głosowych. Nie ma zatem konieczności przepłacania w przypadku zamówienia bardziej rozbudowanego pakietu konkurencji, z którego i tak się nie będzie korzystało. Niska cena oferty Lajt Mobile – 14,99 zł – to nie jedyna zaleta. Kolejnym plusem jest brak konieczności podpisania długoterminowej umowy.

Pakiet Lajtowy No Limit Rozmowy:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: