Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

50 zł za polecenie lajt mobile

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
lajt mobile promocja rabat 50 zł

Wirtualna sieć lajt mobile przypomina o swoim programie poleceń, w którym można zyskać 50 zł za każdego znajomego. Promocja trwa do odwołania przez operatora.

Aktualizacja: 27.07.2022.

Rabat 50 zł w lajt mobile

Aby skorzystać z promocji, polecona osoba powinna zawrzeć umowę z lajt mobile na abonament komórkowy. Kolejnym warunkiem przyznania bonusu jest opłacenie przez poleconego przynajmniej jednej faktury.

Przykładowy abonament lajt mobile, który przez 5 miesięcy będzie Cię kosztował tylko 9,99 zł – wystarczy, że polecisz do operatora swojego znajomego!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI POLECAJ ZNAJOMEGO NA LAJTMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z programu poleceń lajt mobile? To tylko 3 proste kroki:

  1. Poleć usługi lajt mobile i wyślij formularz.
  2. Skontaktujemy się ze wskazaną przez Ciebie osobą i podpiszemy z nią umowę.
  3. Po aktywacji nowej karty i opłaceniu pierwszej faktury, automatycznie otrzymasz rabat 50 PLN.

Rabat 50 zł rozkładany jest na 5 miesięcy, co oznacza, że każda Twoja faktura będzie niższa o 10 zł przez niemal pół roku! Rabat można przedłużać wraz z każdym nowo poleconym znajomym.

Promocja – która trwa do odwołania – zastąpiła wcześniejszą, w której można było uzyskać w ten sposób 20 zł. Od końca października 2018 roku było to o aż 30 zł więcej! W obecnej odsłonie można z niej korzystać od maja 2020 2022 i trwa do jej odwołania przez operatora..

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Uwaga na bonus 50 zł zapomnieli dodac drobnym drukiem he he kolejny warunek nie mozecie korzystac z żadnej promocji ze nie otrzymacie bonusa jeśli juz korzystacie. Z jakiejs jakiejs promocji a każdy z jakiejś korzysta pozdrawiam

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: