Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aż 300 GB Internetu w Lajt Mobile!

avatar
5
Obowiązuje do: odwołania
Lajt 300 GB

Lajt Mobile powiększa trzykrotnie paczkę danych w swoim topowym abonamencie i Internecie mobilnym. Oznacza to wzrost ze 100 do aż 300 GB transferu!

100+200 GB w Lajcie

Dodatkowe 200 GB transferu będzie przyznawane w godzinach nocnych – od 1:00 w nocy do 8:00 rano, zarówno w ofercie głosowej, jak i internetowej.

Abonament No Limit L:

Lajt 300 GB

W pozostałych godzinach do dyspozycji pozostanie tzw. pakiet dzienny, tj. 100 GB. Pod względem wielkości transferu danych to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku!

Jednocześnie Lajt Mobile podwyższył nieco ceny swoich pakietów. No Limit L kosztuje teraz 59,99 zł (wcześniej 49,99 zł). Mniej podrożała oferta internetowa – z 35 do 39,99 zł. Limit Internetu w roamingu UE wynosi odpowiednio 5,06 i 3,29 GB, a zużyty transfer pomniejsza paczkę krajową.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Chętnie wypróbuję te 300 gb, tym bardziej,ze mozna rozwiazac umowe w kazdej chwili

Niczego nie wypróbujesz, bo nie wiadomo ile się zużyło w dzień a ile w nocy. Nie podają tego. Wszystko jest na kupie i do tego źle się to wyświetla. Ja zużyłem 100 GB i mi odcięli internet. A korzystałem głównie w nocy. Okazuje się że wszystko szło z pakietu dziennego. Ta firma to dramat.

mega dobra oferta, biore kolejna juz umowe u nich i niedlugo przeniosę swoje numery firmowe. Polecam

ja właśnie podpisałem nową umwe na ta ofertę, wczensoje mialem abonament i bylem zadowolomny wiec zosrtaje u nich ;)

niezle niezle ja mam na kartę i spoko ale abonamenty tez maja fajne widzę

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: