Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament w Orange przeceniony o 20%!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Tańszy abonament w Orange o 20%

Tańszy abonament w Orange o 20%

Po raz kolejny Orange rozdaje kupony rabatowe na swój abonament. Możemy sporo zaoszczędzić – 20% na abonamencie komórkowym lub Internecie mobilnym.

80% zamiast standardowych 100%

Pomarańczowy operator już kilkukrotnie oferował kody rabatowe zmniejszające nasze zobowiązania miesięczne (zarówno w abonamencie indywidualnym jak i dla firm). Jeżeli zastanawialiśmy się nad abonamentem lub Internetem mobilnym od Orange to zdecydujmy się już teraz, by otrzymać zniżkę w wysokości 20%. Tym bardziej, że nie wiadomo kiedy będzie dostępna kolejna obniżka. Aby ją uzyskać wystarczy, że wygenerujemy kod promocyjny maksymalnie do godziny 8:59 dnia 3 marca i zamówimy wybraną usługę do północy tego samego dnia. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przykładowa oferta Orange na abonament:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: