Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Polskie ceny iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro i 15 Pro Max – przedsprzedaż u operatorów!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
przedsprzedaż iPhone 15 cena

Dziś o godzinie 14:00 rozpoczęła się przedsprzedaż iPhone’a 15! Najnowsza generacja iPhonów jest już dostępna w ofertach przedsprzedażowych największych operatorów komórkowych w Polsce, a więc „Wielkiej Czwórki”. 

Przedsprzedaż iPhone 15 w Play

iPhone 15 w Play

Play – największy operator GSM w Polsce pod względem liczby klientów – naturalnie wprowadził do swojej oferty najnowsze iPhony z serii 15. Fioletowy operator może pochwalić się m.in. bardzo dużym transferem 5G, darmowym roamingiem UE i nielimitowanymi usługami głosowymi i tekstowymi.

Oto przykładowe oferty Play z iPhone’ami z serii 15:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI IPHONE 15 NA PLAY.PL

Przedsprzedaż iPhone 15 w Plusie

Niegdyś Plus stronił od oferowania iPhonów, ale od pewnego czasu się to zmieniło. I całe szczęście! Oferuje teraz także najnowsze modele z serii iPhone 15.

Najtańszy w Plusie jest oczywiście iPhone 15. Operator oferuje nielimitowane usługi w Polsce i za granicą, a do tego szybki Internet 5G. Ponadto – jak zauważa w swoim komunikacie prasowym – jako jedyny w Polsce oferuje program Plus Wymiana:

Najnowsze modele iPhone 15 będzie można zakupić również w programie Plus Wymiana – unikalnym programie dostępnym wyłącznie w Plusie. Jest to program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w wyjątkowo niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model. Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz swój wymarzony model iPhone w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Po spłaceniu obligatoryjnych 24 rat, można nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wziąć nowy iPhone z nową umową lub spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność. Zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.plus.pl/pluswymiana. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na zakup najnowszego iPhone z serii 15 mogą skorzystać z Mistrzowskiej oferty i zyskać dwa abonamenty w cenie jednego.

 

Plus Odkup

 

Ponadto, wszyscy którzy marzą o nowym modelu iPhone mogą skorzystać z Plus Odkup. Usługa Plus Odkup pozwala na odsprzedaż starego iPhone w salonie Plusa i zakup nowości od Apple w trakcie jednej, krótkiej wizyty w salonie. Ocena stanu technicznego starego telefonu jest wykonywana automatycznie poprzez dedykowaną aplikację. W ciągu kilku minut klient otrzymuje wycenę urządzenia. Ustalona kwota przelewana jest na konto abonenckie w Plusie i może być wykorzystana na dowolne usługi z oferty lub opłacenie rat za nowe urządzenie. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminach promocji oraz na stronie www.plus.pl/plusodkup.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI IPHONE 15 NA PLUS.PL

Przedsprzedaż iPhone 15 w T-Mobile

Nie mogło być inaczej i najnowsze iPhony 15 trafiły także do oferty przedsprzedażowej T-Mobile Polska. To jeden z nielicznych operatorów oferujący całkowicie nielimitowany Internet w telefonie!

Oto przykładowe oferty T-Mobile z iPhonem 15 Series:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI IPHONE 15 NA T-MOBILE.PL

Przedsprzedaż iPhone 15 w Orange

Orange to kolejny ważny gracz oferujący iPhone’a 15 na raty 0% w swoim abonamencie komórkowym. Smartfony amerykańskiego giganta właśnie trafiły do jego oferty przedsprzedażowej.

Tak prezentują się przykładowe abonamenty z iPhonem 15 i 15 Pro.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI IPHONE 15 NA ORANGE.PL

Przedsprzedaż iPhone 15 nie trwa wiecznie! Kup najnowszego iPhone’a już dzisiaj! Dostawa dostępna jest od 22 września.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (12 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.