Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe ceny pakietów internetowych w Fakt Mobile

avatar
4
Obowiązuje do: odwołania
fakt mobile

Fakt Mobile oferuje 4 pakiety internetowe w nowych cenach. W zależności od wybranej paczki danych, jej koszt wyniesie od 5 do maksymalnie 25 zł.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Pakiety GB w Fakt Mobile

Sieć Fakt Mobile oferuje taryfy na kartę. Oto przykładowa z nich:

Oto nowe ceny 4 pakietów internetowych:

  • 1 GB – 5 zł
  • 2 GB – 9 zł
  • 4 GB – 15 zł
  • 10 GB – 25 zł

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
2.7/5 - (62 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bez sensu. Mnie się opłaca mieć tylko w Virgin Mobile na kartę za 25 zł – nielimitowane rozmowy, sms-y oraz 15 GB Internetu.

Najtańszy jest a2mobile. Za 9,90 rozmowy na wszystkie sieci komórkowe i stacjonarne. Jeżeli dołożymy 5 zł to mamy SMS do wszystkich bez ograniczenia lub internet 5 GB bez lejka do 10 GB lejek 3 Mb/s, potem do 15 GB 1 Mb/s a powyżej no limit ale 0,5 Mb/s. A jeżeli chcemy wszystko to nie zapłacimy więcej niż 19,90 zł. Idealny na smartfony lub na zwykłe telefony dla gaduł

Miałem Virgin Mobile kilka lat i zrezygnowałem na rzecz a2mobile. W Virgin płaciłem za MMS dodatkowo bo nie było ich w pakiecie. Teraz pa pakiet nielimitowanych darmowych minut, sms, mms oraz 15 Gb internetu (po wykorzystaniu jest dalej ale strasznie zwalnia) płacę 19,90 zł, a jeżeli chcę w miesiącu mieć tylko nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci to płacę 9,90 zł.

A jeszcze bardziej opłacałoby się skorzystanie z innych pakietów na kartę ;)
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-komorkowe-maj-2018/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: