Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB gratis po doładowaniu także w T-Mobile MIX!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
10 GB po doładowaniu w T-Mobile MIX

10 GB po doładowaniu w T-Mobile MIX

Końcem stycznia informowaliśmy o bonusowych 10 GB dodawanych za standardowe doładowanie konta w ofertach prepaidowych T-Mobile. Od teraz promocja obejmuje również pakiety mix z telefonem tego operatora!

Spory bonus

Każdorazowe doładowanie swojego konta kwotą miesięcznego doładowania (25, 35 lub 50 zł) lub wyższą powoduje aktywację dodatkowego pakietu internetowego o wielkości 10 GB. Z promocji mogą skorzystać te osoby, które podpiszą nową lub przedłużą starą umowę najpóźniej 31 marca. Nie jest jednak do końca pewne do kiedy będzie można korzystać z gratisowych 10 gigabajtów, gdyż Regulamin Promocji milczy na ten temat. Całkiem prawdopodobne, że – analogicznie jak w ofertach na kartę – będzie można z nich korzystać do końca marca.

Przykładowa oferta mix od T-Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: