Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Y7 (2019) w ofercie Plusha

Od niedawna w sieci Plush dostępny jest nowy telefon chińskiego Huaweia. Tegoroczny model Y7 dostępny jest za symboliczną złotówkę w abonamencie bez limitów i z transferem 15 GB. Operator oferuje go na bardzo dobrych warunkach - w skali całej umowy jego propozycja wychodzi bardzo tanio, a rachunki miesięcznie nie przekraczają 50 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Wszystkie oferty z Huawei Y7 2019 <<<


Huawei Y7 (2019) kosztuje dokładnie 98 groszy w poniższej bardzo atrakcyjnej ofercie:

Model nie zdobył jeszcze zbyt dużej popularności w kraju. Oprócz Plusha oferowany jest również w macierzystym Plusie i sieci Orange, w której zadebiutował w połowie lutego.

Umowa na abonament (25 zł) zawierana jest na 24 miesiące, a raty za telefon spłacane są w 36 ratach po jedyne 22 zł miesięcznie. Plush oferuje Huaweia Y7 (2019) w kolorze czarnym i czerwonym. Ten ostatni jeszcze niedawno był dostępny tylko na wyłączność w Orange.

Źródło: Plush.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów