Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play nie zwalnia i dalej buduje swoją infrastrukturę

play

Zasięg LTE Play obejmuje już niemal 98% społeczeństwa. Fioletowy operator wciąż rozszerza swoją własną sieć, o czym informuje Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Zasięg Play maj 2019

Operator w ostatnim miesiącu uruchomił zasięg w 19 i 14 miejscowościach (odpowiednio LTE i LTE ULTRA) liczących powyżej 1 tys. mieszkańców, m.in. w Górkach Wielkich i Ostrowie.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Tak prezentuje się zasięg Play na maj 2019:

  • LTE – 97,6% społeczeństwa
  • LTE ULTRA – 87,7% społeczeństwa
  • 5G READY – 12,3% społeczeństwa

Zasięg LTE Play obejmuje 2295 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców (w tym 391 miast powyżej 10 tys.). Z kolei w zasięgu LTE ULTRA znajduje się 1750 miejscowości o liczbie mieszkańców przekraczającej 1 tys., z czego 381 to miasta o populacji wyższej niż 10 tys.

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: