Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play – 13 nowych miejscowości z zasięgiem 4G LTE Ultra

Play rozszerzył zasięg 4G LTE Ultra o 13 nowych miejscowości. Ogólnie operator aktualnie dociera już do 1544 z liczbą mieszkańców powyżej 1 tysiąca, w tym do 381 miast o wielkości ponad 10000 mieszkańców. To kolejna w ostatnim czasie dobra wiadomość na temat polepszenia zasięgu fioletowego operatora.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Większy zasięg 4G LTE Ultra

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o zbudowaniu blisko 700 nowych nadajników w ubiegłym roku, a także o ambitnych planach na bieżący rok - przynajmniej 1000 nowych stacji. W długoterminowych planach Play zamierza osiągnąć w 2020 roku podobny poziom, co jego najwięksi konkurencji.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Oto miejscowości, do jakiej trafił zasięg 3G LTE Ultra: Węgrów, Wieleń, Knyszyn, Łapczyca, Rzekuń, Stopnica, Jasionka, Charzykowy, Jedwabno, Powroźnik, Młynne, Suche i Rozwadza.

Źródło: blog Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów