Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play przeprowadza na swoim oficjalnym blogu ciekawą ankietę. Dzięki niej możesz mieć wpływ na przyszłe upusty cenowe w ofercie operatora - wystarczy zagłosować na telefon, którego chciałbyś kupić w niższej cenie. Do wyboru są 4 modele różnych producentów i z różnych półek cenowych.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nadchodzą przeceny w Play

Do wyboru mamy 4 telefony rywalizujące w 2 parach. Te modele, które otrzymają najwięcej głosów, otrzymają rabat -15%! Jeszcze kilka dni temu były o tyle przecenione smartfony Huawei.

Przykładowa oferta z telefonem:

Oto pierwsza para - możesz oddać głos tylko na jednego z nich:

  1. LG V30
  2. Nokia 7.1

W drugiej rywalizują:

  1. Huawei Mate 10 Lite
  2. Samsung Galaxy J6+

O wprowadzonych upustach cenowych w sieci Play będziemy informować w dziale Promocje. Śledź naszą stronę, a nie ominie Cię żadna okazja.

Ankieta dostępna jest na stronie blogplay.pl. Na które z powyższych smartfonów oddasz swój głos? Zdradzę, że osobiście zagłosowałem na LG V30 i Samsunga Galaxy J6+.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów