Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Taki będzie ekran Pixel 7 i 7 Pro. Mimo wszystko niespodzianka

Pixel 7 wyświetlacz

Ekran Pixel 7 nie ma przed nami już praktycznie żadnych tajemnic. Znamy już nie tylko szczegóły na temat wyświetlacza nadchodzącego Pixela 7, ale i mocniejszej wersji Pixel 7 Pro.

  • znamy niektóre szczegóły na temat ekranów Pixel 7 i 7 Pro
  • podstawowe parametry są takie same jak w starszej o rok generacji
  • Pixel 7 i Pixel 7 Pro zadebiutują jesienią

Ekran Pixel 7

Pierwszy z nadchodzącej dwójki, a więc Google Pixel 7, będzie miał ekran o rozdzielczości 1080 na 2400 pikseli i częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 90 Hz. Pixel 7 Pro będzie mógł pochwalić się jeszcze lepszymi parametrami panelu dotykowego – 1440 na 3210 pikseli i odświeżanie 120 Hz. Brzmi znajomo? Tak! Takie same parametry mają zeszłoroczne modele Pixel 6 oraz Pixel 6 Pro. Ich wyświetlacze typu AMOLED mają odpowiednio 6,40 i 6,70″ przekątnej.

Nie oznacza to jednak, że ekrany obu generacji Pixela będą w 100% takie same. Mogą się różnić szkłem Gorilla Glass, jasnością, kątami widzenia czy zużywaniem energii. Jeżeli ktoś spodziewał się jednak zupełnie nowych paneli w nadchodzących Pixelach, to może być to dla niego niespodzianką. Na szczęście raczej miłą, gdyż telefony Google’a mają raczej dobre opinie na temat swoich wyświetlaczy.

  • Pixel 7 – 1080×2400 px, 90 Hz
  • Pixel 7 Pro – 1440×3210 px, 120 Hz

Siódma generacja Google Pixel zadebiutuje jesienią bieżącego roku.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Pixel na maj 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.