Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Nowy abonament sieci OTVARTA z 200 GB!

Sieć OTVARTA powiększyła swoją ofertę o nowy pakiet abonamentu. Jest nim plan O! Gigantyczna! z aż 200 gigabajtami transferu na miesiąc! Część z nich (100 GB) oferowana jest jednak tylko w nocy, a pozostała przez 24 godziny na dobę. Wszystko to za nieco ponad 50 zł.

Porównaj oferty na abonament

OTVARTA 200 GB

Pakiet O! Gigantyczna! oprócz paczki danych 100+100 GB w nocy zapewnia również nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci oraz nieograniczone wiadomości SMS i MMS. Kolejną zaletą jest brak długoterminowej umowy – korzystamy więc z oferty tak długo, jak sami chcemy.

Topowy abonament wirtualnego operatora kosztuje miesięcznie aż 55,99 zł (licząc rabat -6 zł za e-fakturę), a więc około dwukrotnie więcej od standardowych pakietów no limit z 10-20 GB. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 24 zł. Osoby często wyjeżdżające za granicę będą mogły korzystać z roamingu UE na zasadach Pakietu Wakacyjnego.

To kolejna oferta z paczką liczącą przynajmniej 100 GB – wczoraj pisaliśmy o No Limicie XL sieci Lajt Mobile. Czas pokaże, czy więcej operatorów komórkowych zdecyduje się na wprowadzenie konkurencyjnych pakietów.

Nowy abonament sieci OTVARTA z 200 GB!
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.