Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Orange – 10 mobilnych stacji BTS na wakacje

Orange uruchomi na lato 10 mobilnych stacji BTS. To świetna informacja przed zbliżającymi się wakacjami. Wielu z nas spędzi urlop na łonie natury, a właśnie w miejscach oddalonych od dużych aglomeracji miejskich najczęściej narzekamy na kiepski zasięg. Ponadto blisko 200 stacji otrzyma więcej 4G.

Porównaj oferty GSM

Lepszy zasięg Orange na wakacje

Mobilne stacje BTS zostaną zainstalowane przede wszystkim nad Bałtykiem. Kilka kolejnych zostanie uruchomionych na południu Polski, w górach. Generalnie operator zadba o mało zaludnione miejsca, które w okresie wakacyjnym są oblegane przez turystów.

Przykładowa oferta Orange z telefonem:

Z 10 mobilnych stacji będą mogli korzystać klienci Orange oraz (w ramach Networks) T-Mobile. Ich rozmieszczenie na mapie możecie obejrzeć na blogu Orange.

Mobilne stacje BTS na wakacje to nie wszystko. Pomarańczowy operator udostępnia w rejonach turystycznych prawie 200 stacji wyposażonych w dodatkowe 241 systemów, które obsługują 4G na następujących częstotliwościach:

  • 800 MHz
  • 1800 MHz
  • 2100 MHz
  • 2800 MHz

Źródło: Orange.

Orange – 10 mobilnych stacji BTS na wakacje
5 (100%) 4 głosów

avatar