Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus Nord 5 wycieka. Znamy kluczowe specyfikacje

Grafika przedstawiająca smartfony OnePlus w dwóch kolorach wraz z hasłem przewodnim

W sieci właśnie pojawiły się informacje na temat OnePlus Nord 5. Niektórych może dziwić brak generacji czwartej, ale wśród chińskich producentów jest to znana i dość częsta praktyka. Zresztą już wcześniej ten producent przeskakiwał generacje we wcześniejszych swoich produktach.

  • OnePlus Nord 5 będzie pracował pod kontrolą wydajnego Snapdragona
  • od razu zadebiutuje piąta generacja
  • wiele wskazuje na to, że będzie to dobry smartfon fotograficzny

OnePlus Nord 5

Na ten moment niewiele jest informacji o szczegółach specyfikacji. Niemniej jednak wiadomo, że OnePlus Nord 5 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 7 Gen 3. Do dyspozycji będzie miał co najmniej 8 GB pamięci RAM. Możliwe również, że najmniejsza kość to będzie już 12 GB. Na pliki powinno znaleźć się co najmniej 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon będzie obsługiwał sieci 5G.

W przypadku ekranu producent raczej niczym nie zaskoczy. Z dostępnych informacji wynika, że będzie to panel o przekątnej 6,7 cala wykonany w technologii AMOLED. Będzie on oferował rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie tutaj również czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

OnePlus Nord 5 będzie miał do zaoferowania prawdopodobnie podwójny aparat główny. Tak wynika z renderów. Może się to oczywiście jeszcze zmienić na wariant z potrójnym zestawem aparatów. Podstawowa jednostka ma otrzymać matrycę o rozdzielczości 50 Mpix i optyczną stabilizację obrazu. Zapewne nie zabraknie tutaj także aparatu ultraszerokokątnego.

Nie wiadomo w tym momencie nic na temat baterii. Na pokładzie znajdzie się zapewne Android 14 przykryty autorską nakładką producenta. Data premiery jeszcze nie jest znana. Miejmy nadzieję, że cena pozostanie na podobnym poziomie jak poprzednika. Smartfon powinien pojawić się także w Polsce. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów OnePlus na luty 2024

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.