Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 nowe monitory OnePlus już w grudniu

2 monitory OnePlus premiera

W grudniu zostaną zaprezentowane 2 nowe monitory OnePlus. Ich premiera nastąpi dokładnie 12 grudnia, a będą dostępne na rynku indyjskim.

  • OnePlus wyda 2 nowe monitory
  • zadebiutują one 12 grudnia
  • będą to gamingowe monitory

2 nowe monitory OnePlus

Za niecałe 2 tygodnie światło dzienne ujrzą 2 gamingowe monitory marki OnePlus do komputerów. Zadebiutują 12 grudnia i będą przeznaczone na rynek indyjski.

Pierwszy z nich to monitor segmentu premium o nazwie X 27. Zdradza ona przekątną ekranu, która wynosi dokładnie 27 cali. Jak twierdzi OnePlus monitor ten:

Jest przeznaczony dla segmentu premium, oferując doskonały wyświetlacz i wydajność, co czyni go idealnym wyborem do sesji gier, projektów roboczych lub nauki online.

nowe monitory OnePlus Indie

Drugi model to 24-calowy monitor E 24. Tym razem jest to przedstawiciel średniej półki oferujący – według producenta – ciekawe funkcje w bardzo przystępnej cenie.

Nie znamy jednak żadnych informacji i danych na temat rozdzielczości wyświetlaczy, częstotliwości odświeżania obrazu czy głębi kolorów i opcji łączności. Wszystko to dowiemy się – a także ceny monitorów – nie później niż 12 grudnia.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OnePlus na grudzień 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów