Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB ekstra na 10 urodziny nju mobile!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
nju mobile 10 GB promocja

Sieć nju mobile obchodzi okrągłe 10 urodziny! „Dyszka” strzeliła jej dokładnie 25 kwietnia. Z tej okazji nju przygotował bonus dla swoich klientów. Co w nim dostaniesz?

10 GB ekstra w nju mobile

Tak prezentuje się bestseller nju mobile – abonament z umową na czas nieokreślony:

SKORZYSTAJ Z URODZINOWEJ PROMOCJI NA NJUMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Tylko przez kilka dni będziesz mógł aktywować darmowy transfer danych – równe 10 GB na okrągłe 10 urodziny nju mobile! Tak na marginesie, to rok i 2 lata temu nju oferował odpowiednio 9 i 8 GB. Za rok będzie pewnie 11 gigabajtów ekstra!

Aby aktywować bonus (abonament i karta), wystarczy wysłać bezpłatną wiadomość SMS pod numer 80955 o treści URODZINY. Bonus jest ważny przez miesiąc (30 dni) od momentu jego włączenia i można z niego korzystać na terenie kraju. Właściciele subskrypcji nju otrzymają prezent automatycznie.

Z promocji można skorzystać od 24 kwietnia do 3 maja.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: