Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kiedy Motorola Razr 2022 będzie w Europie? Nie będzie tania

grafika przedstawiająca smartfona Motorola Razr 2022

Pomimo tego, że najnowsza Motorola Razr 2022 już od sierpnia jest dostępna na rynku azjatyckim, w dalszym ciągu nie doczekaliśmy się premiery europejskiej. Jednak jak wskazują najnowsze informacje, w najbliższym czasie ma się to zmienić. Niestety wiele wskazuje na to, że kwota jaką trzeba będzie wydać na ten model nie będzie niska. Możliwe, że pojawi się także na polskim rynku.

  • Motorola Razr 2022 pracuje pod kontrolą flagowego Snapdragona
  • będzie dostępna w Europie już niebawem
  • niestety najprawdopodobniej jej cena będzie wysoka

Motorola Razr 2022

Na razie nieznana jest dokładna data premiery europejskiej Motoroli Razr 2022. Jednak pojawiły się ponownie informacje, że do premiery zostało już niewiele czasu. Zatem możliwe, że w ciągu najbliższych kilku tygodni smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Niestety pewnym nieporozumieniem wydaje się cena. Jeśli potwierdzą się informacje dotyczące Motoroli Razr 2022 będzie trzeba za nią zapłacić około 1200 euro. To znacznie więcej niż ten sam model dostępny w Chinach, gdzie podstawowy wariant po przeliczeniu kosztuje około 865 euro. Wiadomo, że tutaj dochodzą podatki, ale jest to – mimo wszystko – cena wyższa niż proponuje konkurencja.

Sam model smartfona Motorola Razr 2022 wyróżnia się przede wszystkim flagowa specyfikacją względem poprzedniej generacji. Przede wszystkim dostajemy tutaj flagowego i wydajnego Snapdragona 8+ Gen 1 w połączeniu z 8 lub 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 lub 512 GB przestrzeni dyskowej – w zależności od wersji. Nie ma natomiast slotu na zewnętrzną kartę pamięci.

Smartfon posiada dwa ekrany – zewnętrzny pomocniczy i główny składany. Podstawowy panel ma przekątną 6,7 cala i jest wykonany w technologii p-OLED. Co ciekawe posiada odświeżanie na poziomie aż 144 Hz. Nie zabrakło tutaj rozdzielczości Full HD+.

To ciekawy smartfon, który mógłby być konkurencją dla innych podobnych producentów. Jednak problemem jest cena. Może niestety się okazać że będzie ona zaporowa dla większości potencjalnych użytkowników. Najpierw jednak smartfon musi zadebiutować.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na październik 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: