Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Na rynku telefonów komórkowych znajdziemy wiele nowych modeli, które zwracają uwagę szerokiego grona klientów. Zazwyczaj są to modele flagowe mocno promowane przez swoich producentów. Zdarzają się jednak wyjątki, takie jak Motorola Moto X4 – elegancka, funkcjonalna i niedroga. W poniższym tekście zaprezentujemy 5 najkorzystniejszych abonamentów, które udostępniają wspomniany telefon w korzystnej cenie.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

W 2017 roku Motorola wypuściła na rynek kilka ciekawych modeli, a Moto X4 jest właśnie jednym z nich. Telefon jest elegancki i funkcjonalny, dzięki czemu zwraca uwagę klientów. Estetykę podkreśla obudowa skonstruowana ze szkła i metalu, która nadaje mu klasy, a także zabezpiecza przed pyłami i wodą. O stabilną i płynną pracę dba 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 630, system Android 7.1 Nougat oraz 3 GB pamięci RAM.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Moto X4

Telefon wyposażony jest również w wyświetlacz Full HD pokryty szkłem Corning Gorilla Glass, podwójny aparat 12 Mpix i 8 Mpix z szerokokątnym obiektywem, a także czytnik linii papilarnych, ultraszybkie ładowanie TurboPower i najpopularniejsze aplikacje. Model dostępny jest za około 1500 złotych, my jednak znaleźliśmy pięć taryf, które udostępniają telefon w korzystniejszej ofercie.

Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych naszym zdaniem ofert z Moto X4. Ceny aktualne na 23.08.2018.

Naszą listę otwiera Red Bull Mobile SieMa 49. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowanych zakres połączeń, darmowe wiadomości SMS i MMS oraz 10 GB Internetu. Jednorazowa opłata startowa za telefon wynosi 366 złotych, zaś miesięczny abonament to 49 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1591 zł.

Naszym zdaniem: jednorazowy koszt Moto X4 może nieco odstraszyć klientów, pomimo tego, jest to najkorzystniejsza z dostępnych ofert. Wskazuje na to niewysoki abonament, szeroki zakres usług oraz niewygórowany łączny koszt zakupu telefonu.

Drugie miejsce należy do oferty sieci Play – Solo Stan Nielimitowany 80. Decydując się na tę usługę klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń głosowych i tekstowych, a także 10 GB pakietu internetowego na pełnej prędkości (po jego wyczerpaniu aktywuje się lejek do 1 Mb/s). Cena abonamentu wynosi 80 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu telefonu to 199 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2169 zł.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest interesująca, ze względu na niską jednorazową opłatę oraz szeroki pakiet usług. Jej jedyną wadą jest dość wysoki abonament, który wpływa znacząco na wysokość dwuletniego kontraktu. W zamian otrzymamy jednak np. bezpłatny dostęp do platformy Tidal.

Kolejne miejsce zajmuje tańszy abonament fioletowego operatora. Zapewnia to samo co poprzedni, ale przez niższe opłaty miesięczne cena Motoroli Moto X4 wzrasta do 599 złotych. Również i tym razem po wyczerpaniu 10 GB można korzystać z Internetu z maksymalną prędkością do 1 Mb/s.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2089 zł.

Naszym zdaniem: wcześniejsza oferta sieci Play wychodzi nieco drożej, ale nie każdy może mieć ochotę wydać prawie 600 zł za telefon. Tak naprawdę różnice w cenie w skali 2 lat nie są duże, więc każdy z tych wariantów będzie dobrym wyborem.

Czwartą propozycją na liście jest T1 sieci T-Mobile. Oferta składa się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i 2 GB Internetu, lecz nie zapewnia pakietu darmowych wiadomości SMS i MMS. Cena abonamentu wynosi 49,95 złotych, a jednorazowa opłata za telefon to koszt w wysokości 889 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2137,70 zł.

Naszym zdaniem: główną zaletą tej oferty jest niski abonament przekładający się na łączny koszt zakupu telefonu. Niestety jest to ostatnia pozytywna cecha tego pakietu, gdyż klientów może zniechęcić ubogi zestaw usług oraz bardzo wysoka cena telefonu.

Naszą listę zamyka Solo Stan Nielimitowany 100. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych ofert sieci Play, plan taryfowy przewiduje nielimitowany zakres minut, wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Motorola Moto X4 dostępna jest za symboliczną złotówkę, lecz abonament to koszt w wysokości 100 złotych miesięcznie.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2451 zł.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest bogata w usługi i może pochwalić się najniższą ceną telefonu. Niestety posiada ona również bardzo wysoki abonament, który znacząco wpływa na łączny koszt zakupu telefonu.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów