Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola od lat kontynuuje serię budżetowego modelu jakim jest Moto G Power. Nie inaczej jest tym razem. Nieco po cichu ale zgodnie z wcześniejszymi informacjami i corocznym kalendarzem, Motorola zaprezentowała urządzenie z tej serii dedykowane na 2022 rok. Pojawiło się kilka nowości, ale jak to zazwyczaj bywa w tego typu konstrukcjach, jest to przede wszystkim ewolucja.

Energia w dobrej cenie

Aktualnie Motorola Moto G Power (2022) została jedynie zaprezentowana. Prawdopodobnie do końca roku pojawi się w sprzedaży w USA, a w późniejszym terminie w innych regionach. Do Europy również powinna trafić, choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Sercem tego budżetowego smartfona jest MediaTek Helio G37. Jest on wsparty 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 64 lub 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Nieźle wygląda tutaj kwestia ekranu. Ma on przekątną 6,5 cala i jest wykonany w technologii IPS LCD. Niestety, obsługuje on jedynie rozdzielczość HD+. Z drugiej strony posiada odświeżanie na poziomie 90 Hz, co w tej klasie urządzeń nie jest takie oczywiste.

Wiele wskazuje na to, że Motorola Moto G Power (2022) ma do zaoferowania całkiem niezły aparat. Zastosowano tutaj potrójną jednostkę główną, przy czym generalnie w tym wypadku jedynie główną kamerkę możemy nazwać pełnoprawnym aparatem. Ma ona matrycę 50 Mpix. Pozostałe dwa „oczka” to standardowe 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zaś znalazła się kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

Najlepsze telefony Motorola 2022 ->

Motorola Moto G Power ma do zaoferowania akumulator o pojemności 5000 mAh. Przy takich parametrach powinien on rzeczywiście na długo obejść się bez podpięcia ładowarki. Niestety jeśli już to zrobimy to będziemy go ładować jedynie z prędkością 10 W.

Motorola Moto G Power, jak już było wspomniane, ma być dostępna w pierwszej kolejności w USA. Będzie tam kosztować w zależności od wariantu 199 lub 249 dolarów. W tej cenie może to być całkiem ciekawe urządzenie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów