Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola właśnie pracuje nad globalną wersją flagowca z prawdziwego zdarzenia. Wiele wskazuje na to, że będzie to Motorola Edge 30 Ultra. Aktualnie w przeciekach występuje pod kodową nazwa Frontier. Oprócz flagowej specyfikacji głównym wyróżnikiem będzie matryca głównego aparatu. Oczywiście jeśli doniesienia te się potwierdzą.

  • Motorola Edge 30 Ultra będzie wyposażona we flagowyprocesor Snapdragon
  • Ekran P-OLED 144 Hz będzie wyróżnikiem Motorola Edge 30 Ultra
  • Motorola Edge 30 Ultra możliwe, że otrzyma aparat z matrycą 200 Mpix

Mocna specyfikacja

Nie będzie wielkim zaskoczeniem obecność na pokładzie Motoroli Edge 30 Ultra flagowego Snapdragona 8 Gen1. Urządzenie może pojawić się w dwóch wariantach pamięciowych. Podstawowa wersja zaoferuje 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Mocniejszy wariant to 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Raczej nie znajdziemy tutaj slotu na karty pamięci.

Ekran smartfona będzie prawdopodobnie miał przekątną 6,7 cala. Będzie wykonany w technologii P-OLED i zaoferuje rozdzielczość Full HD+. Nie zabraknie tutaj odświeżania na poziomie 144 Hz. Prawdopodobnie zostanie tutaj zaimplementowany czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem.

Ciekawie prezentuje się Motorola Edge 30 Ultra pod kątem aparatów głównych. Podstawowa jednostka prawdopodobnie zostanie wyposażona w matrycę Samsung S5KHP1 o rozdzielczości 200 Mpix. Nie zabraknie tutaj również aparatu ultraszerokokątnego 50 Mpix. Całość uzupełni teleobiektyw o matrycy 12 Mpix. Na froncie zagości pojedyncza kamerka z 60 Mpix. Na papierze specyfikacja wygląda bardzo obiecująco. Jednak praktyka zweryfikuje całość.

Na ten moment nie wiadomo jaka będzie pojemność baterii zastosowanej w smartfonie. Jednak można liczyć na szybkie ładowanie na poziomie 120 W w przypadku kabla i 50 W w przypadku ładowania bezprzewodowego. Nie powinno również zabraknąć Androida 12 od razu po wyjęciu smartfona z pudełka.

Na ten moment nie wiadomo kiedy Motorola Edge 30 Ultra zadebiutuje. Tym bardziej nieznana jest jej cena. Można się domyślić jednak, ze prace są na zaawansowanym poziomie i zapewne na jej prezentację nie będziemy musieli czekać długo.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na styczeń 2022

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów