Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Microsoft postanowił wprowadzić na nasz rynek dla nowe modele. Przed wami Nokia 230230 Dual SIM, z klasyczną klawiaturą!

Już za niedługo w Polsce zadebiutują nowe konstrukcje Microsoftu, właściciela Nokii. Modele 230 oraz 230 Dual Sim to niskobudżetowe, klasyczne słuchawki, przeznaczone dla seniorów. Przyglądając się bliżej można dostrzec charakterystyczne rysy legendarnej fińskiej firmy. Urządzenie dysponuje ekranem o przekątnej 2,8 cala, jednak całość nawigacji odbywa się za pomocą, dawno nieobecnej na rynku klawiatury. Dodatkowo z tyłu znajdziemy aparat o rozdzielczości 2 megapikseli oraz lampę błyskową w technologii LED.

Co odróżnia nowe propozycje Microsoftu od reszty? Przede wszystkim… czas czuwania i rozmów. Dawno nie byliśmy świadkami premiery telefonu, który może działać nawet 27 godzin. W przypadku Dual SIM, wartość ta wynosi 22 dni.

Nowe telefony Microsoftu to doskonały prezent dla babci lub dziadka. Warto o nich pomyśleć w zbliżającym się okresie Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów