Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Meizu 20 i Meizu 20 Pro po certyfikacji. Niebawem premiera

Miezu 20

Informacje o Meizu 20 i Meizu 20 Pro pojawiają się od dłuższego czasu. Jednak teraz przyszedł czas na konkrety. Przede wszystkim oba modele przeszły certyfikację w serwisie 3C. Oznacza to również, że ich premiera jest niemal na wyciągnięcie ręki.

  • Meizu 20 i Meizu 20 Pro wkrótce zadebiutuje
  • będą pracowały pod kontrolą topowego Snapdragona
  • nie zabraknie też szybkiego ładowania

Meizu 20

Dzięki certyfikacji mamy szansę poznać kolejne elementy specyfikacji zarówno Meizu 20, jak i wariantu Pro. Oba modele mają pracować pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2. Obydwa mają również być dostępne w różnych opcjach pamięciowych. Możliwe, że znajdzie się tutaj 8 i 12 GB pamięci RAM. Na pliki powinno być dostępne 256 oraz 512 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu wiadomo, że oba modele będą wyposażone w panel wykonany w technologii OLED. Model Pro zapewne będzie miał większą przekątną. Oba natomiast będą obsługiwały częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie wiadomo natomiast, jakie rozdzielczości w zależności od modelu tutaj zobaczymy.

Niestety certyfikacja nie ujawnia żadnych informacji dotyczących aparatu zarówno w Meizu 20, jak i modelu Pro. Możemy się domyślać, że „zwykły” model będzie posiadał potrójny aparat główny. Nie powinno tutaj zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego. Możliwe także, że zobaczymy teleobiektyw w tym modelu. Natomiast w mocniejszym modelu istnieje szansa pojawienia się aparatu peryskopowego.

Obydwa modele mają mieć możliwość szybkiego ładowania z prędkością 80 W. Dodatkowo wariant Pro otrzyma także ładowanie bezprzewodowe z prędkością 50 W. Pojemności baterii na ten moment są nieznane. Na pokładzie znajdzie się Android 13 przykryty autorską nakładką.

Na razie nieznana jest cena żadnego z modeli. Mocno prawdopodobne jest natomiast, że smartfony pojawią się w sprzedaży w marcu. Niestety oficjalna data premiery także nie jest jeszcze znana. Miejmy natomiast nadzieję, że modele te pojawią się także w Europie.

Zobacz również: Top 5 telefonów Meizu na marzec 2023 

Źródło: gizmochina.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: