Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe logo LG i tożsamość marki

LG nowy logotyp 2023

Zostało wprowadzone nowe logo LG, ale nie tylko ono. Nowy logotyp ma inny odcień czerwieni, ale to, co stoi za zmianą, to chęć zmiany tożsamości marki. Południowokoreański koncern dąży w ten sposób to bardziej „dynamicznego” i „młodzieńczego” wizerunku na rynku.

  • koreański LG zmienia swoje logo…
  • …a także strategię i tożsamość marki
  • LG chce przyciągnąć do siebie nowych klientów

Nowe logo i strategia LG

Zgodnie ze współczesnymi trendami (np. nowe logo VW czy herby Juventusu Turyn i Interu Mediolan), LG upraszcza swój logotyp. W nowej odsłonie brakuje efektu 3D, a czerwień ma jaśniejszy odcień o nazwie Active Red. Slogan marki LG, a więc „Life’s Good”, będzie teraz szerzej używany w brandingu.

Mówi William Cho, dyrektor generalny LG Electronics (wolne tłumaczenie):

Posiadanie silnej, spójnej strategii marki pozwala nam lepiej komunikować naszą propozycję wartości i unikalną tożsamość, która harmonijnie łączy innowacyjność i ciepło. Wdrażając nową strategię marki, LG chce stać się kultową marką, która będzie rezonować z konsumentami niezależnie od pokoleń i lokalizacji.

LG już od dłuższego czasu nie produkuje nowych smartfonów, ale na rynku wtórnym możesz wciąż kupić bardzo udane konstrukcje.

Zobacz również: TOP 5 telefonów LG na kwiecień 2023

Źródło: lgnewsroom.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: