Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG zamierza wprowadzić przystępny cenowo model, który będzie obsługiwał sieci 5G. Podejście to nie dziwi, gdyż Korea Południowa jest jednym z liderów wprowadzania sieci najnowszej generacji. W sieci pojawiły się informacje na temat specyfikacji LG K92 5G, który będzie należał do średniej klasy smartfonów.

Niezła wydajność i poczwórny aparat główny

Z informacji dostępnych w sieci wynika, że tym razem będziemy mieli do czynienia raczej z klasycznym pod względem wyglądu smartfonem od koreańskiego producenta. Będzie on napędzany Snapdragonem 690 i wsparty 6 GB pamięci RAM. Na ten moment nie ma informacji na temat pamięci wewnętrznej, jednak można spodziewać się minimum 64 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon oczywiście oferuje również obsługę sieci 5G.

Smartfon będzie oferował ekran o rozdzielczości Full HD+ o proporcjach 20 na 9. Niestety nieznana jest na ten moment jego wielkość. Wykonany będzie prawdopodobnie w technologii IPS LCD. Ekran będzie posiadał pojedynczą dziurkę na kamerkę do selfie ulokowaną centralnie w górnej części wyświetlacza. Smartfon będzie posiadał również klasyczny czytnik linii papilarnych ulokowany na bocznej ramce.

W przypadku zdjęć, LG K92 5G zaoferuje poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Parametry pozostałych aparatów nie są znane, jednak zgodnie z aktualnym trendem zapewne zobaczymy tutaj obiektyw ultraszerokokątny oraz dwa „oczka” pomocnicze dedykowane zdjęciom macro i do pomiaru głębi ostrości.

Na ten moment nie wiadomo nic więcej na temat specyfikacji smartfona. Wiadomo natomiast, że w najbliższych tygodniach powinien pojawić się w jednej z sieci w USA. Możliwe również, że urządzenie pojawi się także na rynkach europejskich, jednak na razie nie jest to nic pewnego.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com. phoneworld.com.pk

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów