Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bardzo słaba sprzedaż LG G5. Który model nadrabia stratę?

LG G5 nie sprzedaje się najlepiej - wynika z najnowszego raportu finansowego za IV kwartał 2016 roku, który został zaprezentowany przez koreańskiego producenta elektroniki. Ogólne przychody kwartał do kwartału wzrosły o ponad 15 procent, do poziomu 2.51 miliarda dolarów. Wynik podciągnęły dane dotyczące sprzedaży modelu V10. Urządzenia LG znalazły 14,1 miliona nowych nabywców.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Tytanowy LG G5 najtaniej w ofercie Orange:


Flagowy model LG nie potrafi sprostać konkurencji, co znalazło swoje odzwierciedlenie w najnowszych wynikach Koreańczyków. Raport za ostatnie trzy miesiące wskazuje, że czołowy G5 nie znalazł uznania w oczach konsumentów, a całość sprzedaży jest napędzana przez mniej znanego V10. Ponadto firma przeznacza coraz większe pieniądze na marketing, co da się zauważyć w zwiększonej ilości reklam telewizyjnych i internetowych. Poniżej wykres prezentujący sprzedaż kwartalną za ostatni rok:

lg-grafika-v10-g5
W Polsce najpopularniejsze modele LG to K8 oraz K10. Sprawdź którzy operatorzy oferują najkorzystniejsze ceny.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów