Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bardzo słaba sprzedaż LG G5. Który model nadrabia stratę?

Bardzo słaba sprzedaż LG G5. Który model nadrabia stratę?

LG G5 nie sprzedaje się najlepiej – wynika z najnowszego raportu finansowego za IV kwartał 2016 roku, który został zaprezentowany przez koreańskiego producenta elektroniki. Ogólne przychody kwartał do kwartału wzrosły o ponad 15 procent, do poziomu 2.51 miliarda dolarów. Wynik podciągnęły dane dotyczące sprzedaży modelu V10. Urządzenia LG znalazły 14,1 miliona nowych nabywców.


Tytanowy LG G5 najtaniej w ofercie Orange:


Flagowy model LG nie potrafi sprostać konkurencji, co znalazło swoje odzwierciedlenie w najnowszych wynikach Koreańczyków. Raport za ostatnie trzy miesiące wskazuje, że czołowy G5 nie znalazł uznania w oczach konsumentów, a całość sprzedaży jest napędzana przez mniej znanego V10. Ponadto firma przeznacza coraz większe pieniądze na marketing, co da się zauważyć w zwiększonej ilości reklam telewizyjnych i internetowych. Poniżej wykres prezentujący sprzedaż kwartalną za ostatni rok:

lg-grafika-v10-g5
W Polsce najpopularniejsze modele LG to K8 oraz K10. Sprawdź którzy operatorzy oferują najkorzystniejsze ceny.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów