Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świetna sprzedaż Galaxy S23. Rekordowa przedsprzedaż w Korei!

świetna sprzedaż Galaxy S23

Świetna sprzedaż Galaxy S23 nie tylko w Indiach! Producent poinformował o znakomitych wynikach przedsprzedażowych na własnym krajowym „podwórku”. Wygląda na to, że będą otwierane szampany!

  • Samsung Galaxy S23 świetnie się sprzedaje
  • smartfony biją rekordy sprzedaży w Indiach i Korei Południowej
  • najczęściej wybieranym jest najdroższy model

Świetna przedsprzedaż Galaxy S23 w Korei!

Skończyła się przedsprzedaż serii Samsung Galaxy S23 w Korei Południowej, gdzie najnowsze flagowce z miejsca stały się bestsellerem. Według lokalnych źródeł odnotowano w tym kraju 1,09 mln zamówień przedsprzedażowych, co oznacza o ponad 7% więcej niż w przypadku serii Galaxy S22 w zeszłym roku!

Jest tu najwyższa liczba przedsprzedażowych zamówień linii Galaxy S w kraju azjatyckim. Jedynie seria Samsung Galaxy Note10 osiągnęła jeszcze lepszy wynik – prawie 1,4 mln sprzedanych egzemplarzy w sierpniu 2019 roku. Było to jednak w zupełnie innych czasach.

Które modele z serii Galaxy S23 cieszyły się największą popularnością?

Dla porównania, zamówienia przedpremierowe Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4 zeszłego lata nie mogły przekroczyć progu 1 miliona.

Trzeba przyznać, że poziom sprzedaży Galaxy S23 budzi podziw. Brawo Samsung!

Zobacz również: Samsung Galaxy A54 będzie łatwy w naprawie. Przynajmniej wg Francuzów

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (6 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.