Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iQOO Z7 Pro na horyzoncie. Wariant globalny

iQOO Z7 Pro

iQOO Z7 Pro pojawił się na horyzoncie. Wiele wskazuje na to, że będzie to model globalny, tym bardziej, że znalazł się w bazie certyfikacyjnej Geekbench. Można tutaj liczyć na całkiem mocne podzespoły i ciekawy wygląd, a także na rozsądną wycenę urządzenia.

  • iQOO Z7 Pro będzie pracował pod kontrolą Snapdragona
  • wszystko wskazuje na to, że pojawi się globalnie
  • urządzenie będzie obsługiwało szybkie ładowanie

iQOO Z7 Pro

iQOO Z7 Pro będzie pracował prawdopodobnie pod kontrolą Snapdragona 782G. Wskazuje na to opis rdzeni i ich taktowania właśnie ze strony Geekbench. Do dyspozycji użytkownika będzie do 12 GB pamięci RAM. Na pliki prawdopodobnie przeznaczone będzie 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie również obsługi 5G. Nie wiadomo natomiast, czy będzie obsługiwał zewnętrzne karty pamięci.

W przypadku ekranu można liczyć tutaj na przekątną 6,64 cala. Prawdopodobnie będzie on wykonany w technologii IPS LCD. Będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie zabraknie także obsługi odświeżania na poziomie 120 Hz. Smartfon będzie także obsługiwał wsparcie dla HDR10+.

Nie wiadomo na ten moment jak będzie tutaj wyglądała sprawa aparatu głównego. Możliwe że iQOO Z7 Pro zostanie wyposażony w podwójną kamerę główną. Podstawowa jednostka w takim wydaniu może zostać wyposażona w matrycę 64 Mpix. Oprócz tego znajdzie się tutaj miejsce na „oczko” z 2 Mpix. Na froncie zaś zagości aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

Ciekawie prezentuje się także kwestia baterii. W modelu tym zobaczymy zapewne ogniwo o pojemności 5000 mAh. Będzie je można naładować z mocą 120 W. Nie wiadomo, czy znajdzie się tutaj również ładowanie bezprzewodowe. Na pokładzie powinien znaleźć się Android 13. Cena oraz data ewentualnej premiery na razie pozostają nieznane.

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na marzec 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów