Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Apple zaprezentował swoje nowości – czerwonego iPhone’a 7 i 7 Plus, pojemniejszego iPhone’a SE i nowego iPada. Zmiany są znaczące, przynajmniej u czterocalowego modelu SE. W przypadku modelu 7 oraz 7 Plus do oferty dołącza czerwony wariant kolorystyczny, za to zeszłoroczny iPhone SE będzie oferowany z dwukrotnie większą pamięcią. Z kolei odświeżony iPad dostał nowszy procesor – Apple A9, zamiast dotychczas stosowanego A8X.

Nowy kolor, procesor i większa pamięć

Przykładowa oferta z iPhonem 7 128 GB za 2319 zł:

Przykładowa oferta z iPhonem 7 Plus 128 GB za 1109 zł (+ 95,01 zł rata za urządzenie):

Apple iPhone 7 i 7 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition powstał z okazji 10-lecia wspierania inicjatywy charytatywnej (RED) przez Apple’a. Zajmuje się ona walką z HIV i AIDS. Gigant z Cupertino przeznaczył na ten cel już ponad 130 mln dolarów, finansując badania, doradztwo oraz leki zapobiegające przenoszenia wirusa HIV z matki na dziecko. Ceny czerwonych iPhonów nie różnią się od innych wariantów kolorystycznych, a część dochodu ze sprzedaży wesprze projekt (RED). Apple zadbał jednak o większą elitarność czerwonych produktów, gdyż występuje tylko w wersjach 128 i 256 GB.

Można je zamawiać od 24 marca również w polskim oddziale Apple’a.

Przykładowa oferta z iPhonem SE 16 GB za 1399 zł:

Stosunkowo niewielka wbudowana pamięć dla użytkownika mogła dotychczas zachodzić za piętę achillesową modelu iPhone SE. Apple postanowił coś z tym zrobić, zwiększając pamięć z 16 do 32 GB oraz z 64 do 128 GB. Wreszcie!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów