Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 15 zmienia wygląd. Ale tylko trochę

avatar
zdjęcie przedstawiające telefon iPhone 15 Pro Max

Wyciekły nowe informacje na temat wyglądu iPhone’a 15. Wyciekł możliwy wygląd przedniego panelu. Możliwe, że kolejna generacja smartfonów z logo nadgryzionego jabłka nie będzie miała na froncie żadnych wcięć. Tak przynajmniej sugerują najnowsze informacje.

  • iPhone 15 coraz bliżej
  • zaoferuje nowy, nieco zmieniony wygląd
  • na pokładzie zagości nowa generacja autorskich procesów 

iPhone 15

iPhone 15 dodatkowo może mieć jeszcze cieńsze ramki w porównaniu z poprzednią generacją. Nie są to oczywiście rewolucyjne zmiany ale jakby nie patrzeć zauważalne. Dodatkowo najmocniejszy modele z serii mogą mieć lekko zakrzywione ekrany na krawędziach. 

Dodatkowo iPhone 15 Pro Max może mieć zmodyfikowany „przełącznik wyciszania”. W jego miejscu ma pojawić się przycisk, który jest szerszy i ma bardziej zaokrąglony kształt. Wiele wskazuje na to, że otrzyma on dodatkowe funkcjonalności. Być może będzie można go programować wedle własnego uznania i zapotrzebowania. 

Wiele także wskazuje na to, że najnowsza generacja smartfonów amerykańskiego producenta będzie miała inną paletę kolorów niż dotychczas. Tym razem ma zabraknąć koloru niebieskiego. Przynajmniej w dniu premiery. Mają za to pojawić się warianty w kolorze różowym, żółtym i zielonym. Nie jest natomiast powiedziane, które modele będą występowały w tej opcji kolorystycznej. 

Na pokładzie iPhone’a 15 powinniśmy zobaczyć najnowszy procesor A16 Bionic. Nie zabraknie tutaj wyświetlacza wykonanego w technologii OLED. Wyższe modele powinny także zaoferować potrójny aparat główny. Na razie nieznana jest data premiery ale najprawdopodobniej będzie miała miejsce na jesieni. Ceny na razie również nie zostały ujawnione.

Zobacz również: TOP 5 telefonów iPhone na lipiec 2023

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: