Znaleźliśmy 22 oferty spełniające Twoje kryteria.

UPC w Rzeszowie oferuje to nie tylko światłowód. Jego oferta jest znacznie bogatsza! Co jeszcze dostaniesz? Jakie usługi i w jakich cenach zapewnia UPC w Rzeszowie?

Internet UPC Rzeszów – jakie oferty?

UPC oferuje kilka różnych pakietów ze światłowodem. Są to 3 oferty bezterminowe, 3 na 12 miesięcy oraz 3 w umowie dwuletniej – na 24 miesiące. Niezależenie od wybranej umowy, prędkości transferów są takie same, ale różnią się cenowo, o czym nieco dalej.

Wybierając ofertę UPC w Rzeszowie możesz też zdecydować się na pakiet Internetu z telewizją! W tym przypadku taka oferta łączona zaczyna się od 74,99 zł w umowie na 24 miesięcy. Za tę cenę otrzymasz łącze do 300 Mb/s oraz 136 kanałów telewizyjnych (w tym 109 HD). UPC oferuje też wyższe prędkości łącza, ale w wyższych cenach.

Internet UPC Rzeszów znajdziesz na osiedlach: Śródmieście, Pułaskiego, Gen. Grota Roweckiego, Piastów VI, Gen. Dąbrowskiego, Staroniwa, Kmity, Gen. Andersa, Staromieście, 1000-Lecia, Pobitno, Mieszka I, Nowe Miasto, Wilkowyja, Słocina, Zalesie, Przybyszówka, Baranówka, Króla Stanisława Augusta, Paderewskiego, Drabinianka, Krakowska- Południe, Kotuli, Załęże, Zwięczyca, Biała, Miłocin, Budziwój, Bzianka, Matysówka, Miłocin-św. Huberta, Zawiszy Czarnego, Pogwizdów Nowy.

Internet UPC Rzeszów – jakie ceny?

Tani Internet w Rzeszowie od UPC zaczyna się od 49,99 zł. W tej cenie możesz liczyć na transfer 300 Mb/s, ale są też szybsze pakiety. Te kosztują 59,99, 69,99 zł oraz 79,99 zł miesięcznie. Tyle zapłacisz w przypadku dwuletniej umowy, z kolei pakiety na 12 miesięcy i bezterminowe są droższe o 5 oraz 10 zł.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

Nie jest ważne, czy wybierzesz umowę bezterminową lub na 12/24 miesiące, UPC zapewni modem Connect Box, telewizję internetową UPC TV Go oraz instalację za 0 zł.

Internet UPC Rzeszów – jakie prędkości?

Światłowód UPC w Kielcach może pochwalić się prędkościami do 300, 500, 750 Mb/s lub nawet 1 Gb/s. W przypadku umów na 24 miesiące kosztują one 49,99, 59,99, 69,99 lub 79,99 zł. Jak już wspomniano, pozostałe typy umów są już odpowiednio droższe.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Czy skorzystasz z oferty UPC w swoim rodzinnym Rzeszowie? A może chcesz jeszcze dla pewności porównać jego światłowód z konkurencyjnymi ofertami Internetu stacjonarnego? Porównasz je w parę chwil na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Rzeszów

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]