Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet Vectra w Rzeszowie? Jaki jest światłowód tego operatora? Jak wyglądają jego ceny, prędkości i ewentualne dodatki? O tym w poniższym tekście!

Internet Vectra Rzeszów – jakie oferty?

Vectra w Rzeszowie oferuje łącze światłowodowe, jak i w innych miastach Polski. To bardzo stabilny Internet, a w dodatku – przynajmniej w wybranych ofertach – proponuje też telewizję! Oprócz pakietu TV otrzymasz też dekoder TV Smart 4K BOX, co jeszcze bardziej czyni światłowód Vectry w Rzeszowie atrakcyjnym.

Internet Vectra Rzeszów znajdziesz na osiedlach: Śródmieście, Pułaskiego, Gen. Grota Roweckiego, Piastów VI, Gen. Dąbrowskiego, Staroniwa, Kmity, Gen. Andersa, Staromieście, 1000-Lecia, Pobitno, Mieszka I, Nowe Miasto, Wilkowyja, Słocina, Zalesie, Przybyszówka, Baranówka, Króla Stanisława Augusta, Paderewskiego, Drabinianka, Krakowska-Południe, Kotuli, Załęże, Zwięczyca, Biała, Miłocin, Budziwój, Bzianka, Matysówka, Miłocin-św. Huberta, Zawiszy Czarnego, Pogwizdów Nowy.

Internet Vectra Rzeszów – jakie ceny?

Ceny światłowodu Vectra w Rzeszowie zaczynają się od 44,99 zł. Tyle zapłacisz za łącze 300 Mb/s w umowie na 12 miesięcy. Dostępne są też wyższe prędkości za 49,99 oraz 59,99 zł na miesiąc.

Możesz też wybrać umowę bezterminową, a więc na tyle, ile chcesz! Vectra oferuje te same prędkości, lecz tym razem za odpowiednio 49,99, 59,99 oraz 64,99 zł. Którą opcję wybrać? Wybór należy do Ciebie!

Najtańszy Internet Vectra 44,99 zł:

Najdroższy Internet Vectra 64,99 zł:

Internet Vectra Rzeszów – jakie prędkości?

Światłowód Vectra w Rzeszowie rozpędza się maksymalnie do 300, 450 i 600 Mb/s w zależności od wybranej oferty. To oczywiście download, a uploud (prędkości wysyłane) wynoszą dla nich odpowiednio 40, 50 oraz 60 Mb/s.

Przykładowy Internet Vectra do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 600 Mb/s:

Co dla wielu będzie ważne, Vectra pobiera tylko symboliczną opłatę instalacyjną, która wynosi zaledwie 1 zł. Jesteś zainteresowany światłowodem Vectra w Rzeszowie, a może chciałbyś go jeszcze porównać z ofertami konkurencyjnych operatorów? Porównaj ceny i zakres ofert na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Rzeszów