Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Multimedia w Rzeszowie oferuje różne usługi telekomunikacyjne, w tym także Internet stacjonarny. W jakiej cenie i na jakich warunkach go dostaniesz? Te i inne informacje dowiesz się z naszego poradnika o Internecie Multimedia w Rzeszowie!

Internet Multimedia Rzeszów – jakie oferty?

Od jakiegoś czasu Multimedia należy do innego kablowego giganta na polskim rynku telekomunikacyjnym, mianowicie do Vectry. Fakt ten determinuje bardzo zbliżoną ofertę Multimedii do Vectry, może ona jednak różnić się od siebie pewnymi szczegółami.

Ponieważ „diabeł tkwi w szczegółach” warto porównać wszystkie możliwe oferty, aby mieć pewność do do słuszności w dokonanym wyborze. W zależności od wybranego pakietu Multimedia, operator oferuje również kanały TV, kanały online, Netflixa, a nawet Tidal Premium! Takie bonusy otrzymasz w topowym Internecie Multimedia w Rzeszowie.

Internet Multimedia Rzeszów znajdziesz na osiedlach: Śródmieście, Pułaskiego, Gen. Grota Roweckiego, Piastów VI, Gen. Dąbrowskiego, Staroniwa, Kmity, Gen. Andersa, Staromieście, 1000-Lecia, Pobitno, Mieszka I, Nowe Miasto, Wilkowyja, Słocina, Zalesie, Przybyszówka, Baranówka, Króla Stanisława Augusta, Paderewskiego, Drabinianka, Krakowska – Południe, Kotuli, Załęże, Zwięczyca, Biała, Miłocin, Budziwój, Bzianka, Matysówka, Miłocin – św. Huberta, Zawiszy Czarnego, Pogwizdów Nowy.

Internet Multimedia Rzeszów – jakie ceny?

Internet stacjonarny Multimedia w Rzeszowie jest tani i zaczyna się od 44,99 zł. Tyle kosztuje pakiet z prędkością do 300 Mb/s i w umowie na jeden rok (12 miesięcy). Wyższe prędkości transferów kosztują już 49,99 oraz 59,99 zł miesięcznie. Tyle w przypadku rocznych umów, bowiem w umowach bezterminowych, a więc na czas nieokreślony, ceny idą o 10 zł w górę.

Najtańszy Internet Multimedia 44,99 zł:

Najdroższy Internet Multimedia 59,99 zł:

Uwaga – podane ceny dotyczą nowych klientów. Jeżeli jesteś już klientem tego operatora, to możesz liczyć na indywidualne potraktowanie i lepszą cenę!

Internet Multimedia Rzeszów – jakie prędkości?

Multimedia zapewnia maksymalne prędkości do 300, 450 oraz do 600 Mb/s, a więc tyle samo, co np. wspomniana wcześniej Vectra (Multimedia należy do Grupy Vectra). Takie same transfery uświadczysz zarówno w umowie na czas nieokreślony, jak i na 12 miesięcy. W tym drugim przypadku możesz jednak liczyć na niższe rachunki o 10 zł miesięcznie.

Przykładowy Internet Multimedia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 600 Mb/s:

Czy jesteś gotów skorzystać z Internetu Multimedia w Rzeszowie? Jeżeli masz jeszcze pewne wątpliwości, to porównaj dokładnie ofertę tego operatora z pozostałymi telekomami na rynku!

Inni operatorzy internetu - Rzeszów

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]