Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet Plus w Poznaniu? Znasz szczegóły jego oferty światłowodowej? Jakie są jej ceny i prędkości? Przedstawiamy szczegóły światłowodu Plusa na terenie miasta Poznań!

Internet Plus Poznań – jakie oferty?

Jak to zwykle bywa, także i Plus oferuje 3 różnego rodzaju prędkości łącza przewodowego. Do wyboru masz tylko umowy na okres 24 miesięcy, ale możesz liczyć na ciekawe zniżki, o czym nieco dalej. W każdym pakiecie otrzymasz w cenie router Wi-Fi, a także – ciekawostka – pakiet Internetu mobilnego! Niezależnie od wybranej oferty, będzie to 5 GB miesięcznie.

Internet Plus Poznań znajdziesz w jednostkach administracyjnych miasta Antoninek-Zielinice-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysienki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minokowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębie, Żegrze.

Internet Plus Poznań – jakie ceny?

Światłowód Plusa w Poznaniu zaczyna się od kwoty 40 zł miesięcznie. Tyle zapłacisz za łącze do 300 Mb/s, a szybsze połączenie kosztują 50 oraz 60 zł. Korzystając z programu smartDOM (pakiet łączony) możesz obniżyć te ceny o 10 zł każdego miesiąca! A to nie wszystko – w najdroższej ofercie będziesz płacił tylko złotówkę przez 6 miesięcy!

Najtańszy Internet Plus 40 zł:

Najdroższy Internet Plus 60 zł:

Internet Plus Poznań – jakie prędkości?

Światłowód Plusa rozpędza się – w zależności od wybranego pakietu – do 300 Mb/s, 600 Mb/s lub nawet do 1 Gb/s! Topowy Internet stacjonarny Plusa jest jednym z najszybszych na rynku.

Przykładowy Internet Plus do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Plus do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Plus do 1 Gb/s:

Jesteś ciekaw, jak wypada oferta światłowodu Plusa na tle innych operatorów? Porównaj szybko i bezpłatnie Internet stacjonarny na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Poznań