Znaleźliśmy 19 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jesteś zainteresowany ofertą Internetu INEA w Poznaniu? Operator ten rozszerzył jakiś czas temu swoją działalność także na inne rejony Polski, ale to właśnie w Poznaniu możesz liczyć na niższe ceny! Ile tu kosztuje Internet INEA i na jakie prędkości możesz liczyć? Dowiesz się z naszego poradnika!

Internet INEA Poznań – jakie oferty?

INEA oferuje w Poznaniu naprawdę sporo pakietów do wyboru! Do wyboru masz tu 2 „standardowe” łącza światłowodowe (Internet symetryczny – takie same wartości downloadu i uploudu) oraz pakiety Internetu z telewizją.

Skupmy się na samym światłowodzie INEA. Tak naprawdę oferta operatora bywa różna w poszczególnych rejonach Polski – w jednym województwie możesz liczyć np. na bezterminową umowę, w innym zaś na 3 darmowe miesiące korzystania z Internetu. Jak się jednak za chwilę przekonasz, w Poznaniu możesz liczyć na sporo niższe ceny!

Internet INEA Poznań znajdziesz w jednostkach administracyjnych miasta Antoninek-Zielinice-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysienki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minokowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębie, Żegrze.

Aktywacja usługi internetowej INEA kosztuje 0 zł, za to wydanie sprzętu 50 zł (router Wi-Fi w cenie abonamentu).

Internet INEA Poznań – jakie ceny?

Światłowód INEA w Poznaniu kosztuje 49,90 lub 69,90 zł miesięcznie. To dużo? W innych rejonach Polski za tę samą lub bardzo zbliżoną ofertę zapłaciłbyś odpowiednio 74,90-94,90 zł! INEA w Poznaniu się bardzo opłaca!

Tak naprawdę to w cenie 69,90 do wyboru masz 2 pakiety symetryczne 1 Gb/s – pierwszy w dwuletniej umowie (3 miesiące gratis), drugi w umowie bezterminowej. Najtańszy światłowód INEA za 49,90 zł dostępny jest w umowie na 12 miesięcy.

Uwaga – w przypadku zabudowy jednorodzinnej naliczana jest miesięczna opłata w wysokości 15 zł za utrzymanie łącza.

Najtańszy Internet INEA 74,90 zł:

Najdroższy Internet Plus 94,90 zł:

Internet INEA Poznań – jakie prędkości?

Światłowód INEA rozpędza się – w zależności od wybranego pakietu – do 300 Mb lub do 1 Gb/s. W innych rejonach kraju oferowane jest także łącze do 600 Mb/s, ale nie jest ono obecnie dostępne na terenie Poznania. Jak już wcześniej wspomniano, INEA oferuje Internet symetryczny, o takich samych prędkościach zarówno wysyłania, jak i pobierania danych.

Przykładowy Internet INEA do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet INEA do 1 Gb/s:

Co ciekawe, w innych rejonach Polski bywa dostępne łącze do 600 Mb/s, które nie jest oferowane w Poznaniu i w okolicy.

INEA zapewnia szybki Internet w Poznaniu! Będzie on odpowiedni dla studentów czy do grania online. Chcesz go jeszcze skonfrontować z ofertą konkurencji? Zrób to na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Poznań