Znaleźliśmy 17 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jesteś zainteresowany nowym Internetem stacjonarnym? Co powiesz na Internet Vectra Gdańsk? Ile on kosztuje, jakie są jego ceny? Oto poradnik dotyczący Internetu stacjonarnego Gdańsk Vectra.

Internet Vectra Gdańsk – jakie oferty?

Vectra oferuje tu połączenia światłowodowe, ale nie tylko – dostaniesz też oferty łączone z TV. Do wyboru masz np. pakiet z telewizją i dekoderem TV Smart 4K BOX! Niezależnie od wybranej oferty, światłowód Vectry zapewnia stabilne połączenie internetowe. Operator udostępnia umowy na 12 miesięcy oraz na czas nieokreślony.

Internet Vectra Gdańsk znajdziesz w dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Internet Vectra Gdańsk – jakie ceny?

Oferta Vectry należy do najtańszych. Za Internet w Gdańsku zapłacisz nawet tylko 44,99 zł – w tej cenie zyskasz światłowód do 300 Mb/s w umowie na 12 miesięcy. Szybsze transfery kosztują odpowiednio 49,99 oraz 59,99 zł miesięcznie.

W umowach na czas nieokreślony (bezterminowo) otrzymasz te same prędkości transferu, lecz w nieco wyższych cenach. Wynoszą one odpowiednio 49,99, 59,99 i 64,99 zł. Symboliczna opłata instalacyjna to koszt jednej złotówki, ale w przypadku umów bezterminowych wynosi ona 59,99 zł.

Najtańszy Internet Vectra 44,99 zł:

Najdroższy Internet Vectra 64,99 zł:

Internet Vectra Gdańsk – jakie prędkości?

Mimo, że Internet Vectra w Gdańsku jest tani, to nie jest wolny – w zależności od wybranego pakietu otrzymasz łącze światłowodowe o prędkościach maksymalnych do 300, 450 lub 600 Mb/s. Tyle wynosi download, ich upload zaś to 40, 50 oraz 60 Mb/s.

Przykładowy Internet Vectra do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Vectra do 600 Mb/s:

Chcesz jeszcze porównać Internet Vectra z konkurencją? Porównania dokonasz w parę chwil w bezpłatnej porównywarce Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Gdańsk