Znaleźliśmy 15 ofert spełniające Twoje kryteria.

Czy Internet Multimedia w Gdańsku jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania? Szukasz dobrego i taniego połączenia internetowego dla całego swojego domu lub mieszkania? Jakie są ceny Multimedii, jej prędkości i szczegóły oferty? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika!

Internet Multimedia Gdańsk – jakie oferty?

Multimedia należy teraz do Grupy Vectra, stąd dość duże podobieństwo ofert Internetu stacjonarnego obu operatorów. Multimedia i Vectra mogą jednak różnić się niektórymi szczegółami, o których za chwilę.

Multimedia proponuje np. pakiet telewizja+Internet w Gdańsku i to w jednej umowie! Za 79,99 zł zyskasz Internet do 300 Mb/s oraz 78 kanałów TV, w tym 47 w jakości HD, a w ofercie za 109,99 600 Mb/s ponadto otrzymasz kanały online, Tidal Premium oraz Plan Podstawowy Netflix. To najbogatsza oferta internetowa Multimedii, dostępna wyłącznie w umowie na 12 miesięcy. Operator oferuje jednak także mniej rozbudowane (i tańsze) oferty, nie tylko w umowie na jeden rok, ale też na czas nieokreślony. Do wyboru są też różne prędkości łącza.

Internet Multimedia Gdańsk znajdziesz w dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Internet Multimedia Gdańsk – jakie ceny?

Multimedia zapewnia tani Internet w Gdańsku. Jego ceny zaczynają się już od 44,99 zł – tyle kosztuje Internet do 300 Mb/s. Szybsze łącza dostępne są w cenie 49,99 oraz 59,99 zł. To ceny w umowach na 12 miesięcy. Ich bezterminowe odpowiedniki (umowy na czas nieokreślony) są droższe o 10 zł.

Najtańszy Internet Multimedia 44,99 zł:

Najdroższy Internet Multimedia 59,99 zł:

Uwaga! W Multimedii możesz liczyć na indywidualne ceny, o ile jesteś już klientem Multimedii!

Internet Multimedia Gdańsk – jakie prędkości?

Multimedia oferuje łącza do 300, 450 oraz 600 Mb/s. Tyle samo oferuje np. Vectra. Jak już wspomniano, prędkości te dostępne są zarówno w wariantach bezterminowych, jak i na 12 miesięcy. Różnią się one tylko ceną.

Przykładowy Internet Multimedia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 450 Mb/s:

Przykładowy Internet Multimedia do 600 Mb/s:

Chcesz jeszcze porównać Multimedię z ofertami konkurencji? Jak wypada Internet Multimedia na tle innych? Sprawdź to na Komórkomat.pl!

Inni operatorzy internetu - Gdańsk