Znaleźliśmy 22 oferty spełniające Twoje kryteria.

Interesuje Cię Internet UPC w Gdańsku? Jakie są jego opinie, prędkości łącza, a także cena? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie to dobrze trafiłeś – przedstawimy Ci szczegóły Internetu UPC Gdańsk!

Internet UPC Gdańsk – jakie oferty?

UPC oferuje swój Internet stacjonarny w 12 różnych pakietach – po 3 w umowie jednorocznej, dwuletniej oraz na czas nieokreślony (umowa bezterminowa – na ile chcesz). Są one udostępniane w tych samych prędkościach łącza, ale w różnych cenach.

Operator oferuje w Gdańsku nie tylko światłowód, ale i znacznie bardziej rozszerzone pakiety! Może Interesuje Cię telewizja i Internet Gdańsk? UPC ma takie oferty już od 74,99 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz Internet do 300 Mb/s oraz 136 kanałów telewizyjnych, w tym 109 w HD. Umowa trwa 24 miesiące. Są też dostępne konfiguracje z szybszym światłowodem, ale w wyższych cenach abonamentu.

Internet UPC Gdańsk znajdziesz w dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Internet UPC Gdańsk – jakie ceny?

Internet światłowodowy UPC w Gdańsku jest tani – w najniższym abonamencie kosztuje tylko 49,99 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz najniższą możliwą prędkość UPC, a więc do 300 Mb/s. Wyższe transfery to koszt 59,99, 69,99 lub 79,99 zł za miesiąc. Tyle kosztuje Internet UPC w dwuletniej umowie. Umowy na 12 miesięcy i bezterminowe są droższe odpowiednio o 5 oraz 10 zł.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

W każdej ofercie światłowodu UPC (bezterminowe, na 12/24 miesiące) otrzymasz modem Connect Box i telewizję internetową UPC TV Go. Poza tym nie będziesz płacił ani złotówki za instalację.

Internet UPC Gdańsk – jakie prędkości?

Światłowód UPC w Gdańsku rozpędza się maksymalnie do 300, 500 lub 750 Mb/s, a nawet 1 Gb/s. W przypadku umów na 2 lata (najniższe rachunki miesięczne) opłaty w ich przypadku wynoszą odpowiednio 49,99, 59,99, 69,99 lub 79,99 zł. Bardziej krótkoterminowe umowy są odpowiednio droższe.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Chciałbyś jeszcze porównać Internet UPC w Gdańsku z innymi operatorami? Jakie są ceny i prędkości łącza konkurencyjnych światłowodów? To wszystko porównasz w parę chwil na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Gdańsk