Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny bez umowy

Internet mobilny może być elastyczny nie tylko ze względu na brak niewygodnego okablowania. Część operatorów proponuje - wzorem ofert głosowych - pakiety Internetu mobilnego bez umowy, a więc na kartę. Czy jest to atrakcyjne rozwiązanie?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Porównaj oferty Internetu mobilnego <<<


Play Internet na kartę

Jednym z operatorów oferujących Internet na kartę jest Play.

Oferuje on obecnie (stan na 27.11.2019) 3 pakiety na kartę bez limitów GB:

  • na 1 dzień - 5 zł
  • na 7 dni - 20 zł
  • na 30 dni - 49 zł

Należy pamiętać, że Play stosuje limity prędkości danych po wyczerpaniu pewnej ilości transferu. W przypadku powyższych taryf jest to odpowiednio 10, 30 i 100 GB. Po przekroczeniu tych progów wciąż można korzystać z łącza mobilnego, lecz z niższą prędkością, aż do końca ważności pakietu 1, 7 lub 30 dni. 2 pierwsze z nich są jednorazowe, natomiast miesięczny jest cykliczny.

Pakiety te można aktywować w aplikacji Play24 lub za pomocą odpowiedniego kodu USSD. Oto możliwe doładowania w Internecie na kartę Play:

Play internet mobilny na kartę

Plus Internet na kartę

Kolejnym operatorem świadczącym tego typu usługę (Internet mobilny bez umowy) jest Plus GSM. Zielony operator udostępnia (stan na 27.11.2019) 2 startery: 6 GB na start za 5 zł oraz 30 GB na start za 15 zł.

Możliwe doładowania:

Plus GSM internet mobilny na kartę

Uwaga! Powyższe paczki dostępne są w promocji 2x GB w Plusie. Standardowo operator oferuje w tej samej cenie od 100 MB do 100 GB. W doładowaniach miesięcznych i dłuższych Plus zapewnia darmowy transfer na plus music, IPLA, social media (Facebook i Messenger) oraz Viber. Niewykorzystane GB nie przepadają, lecz się kumulują. Za polecenie Plusa otrzymasz 5 GB ekstra.

Drugi starter Internetu mobilnego Plusa zapewnia 30 GB na cały rok. Cena starteru to jedyne 15 zł - w sam raz dla mało wymagających!

T-Mobile Internet na kartę

Obecnie (stan na 27.11.2019) T-Mobile oferują nową, limitowaną usługę Internetu mobilnego. Starter kosztuje tylko 7 zł i zapewnia 5 GB na start.

Za doładowanie można otrzymać nawet 111 GB. Oto dostępne konfiguracje doładowania:

T-Mobile internet mobilny na kartę

Niewykorzystane GB kumulują się, a - ciekawostka - niewykorzystane środki można przeznaczyć również usługi premium (np. Tidal, NaviExpert), a także na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Ceny za minutę i pojedynczą wiadomość wynoszą odpowiednio 29, 14 i 28 groszy.

Podsumowanie

Wszystkie powyższe oferty charakteryzuje brak jakiejkolwiek umowy - to od naszego doładowania konta (bądź jego braku) zależy, czy i jak długo będziemy korzystać z Internetu mobilnego.

Operatorzy dają szerokie pole manewru. Zwolennicy pakietów miesięcznych będą mogli doładować konto raz na 30 dni, ale równie dobrze mogą zasilić kartę wyższą kwotą raz na pół roku. To świetna alternatywa dla Internetu mobilnego w formie abonamentu, który może oferować w podobnej cenie większy transfer GB, lecz nie jest tak bardzo elastyczny.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów