Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny bez umowy – oferty w 2024 roku

Internet bez umowy na kartę

Internet mobilny na kartę może być elastyczny nie tylko ze względu na brak niewygodnego okablowania. Część operatorów proponuje – wzorem ofert głosowych – pakiety Internetu mobilnego bez umowy, a więc na kartę. Czy jest to atrakcyjne rozwiązanie w 2024 roku?

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2022.


Mobile Vikings Internet na kartę

Od kwietnia 2021 roku Mobile Vikings oferuje Internet na kartę, a więc Internet mobilny bez umowy! Nie dość, że nie musisz martwić się o miesięczne zobowiązania, to w dodatku otrzymasz atrakcyjną ofertę w bardzo dobrej cenie i z dużym transferem danych.

Do wyboru są 3 pakiety miesięczne:

  • 100 GB – 40 zł
  • 150 GB – 50 zł
  • 250 GB – 60 zł

Uwaga! Przez 3 pierwsze miesiące dostaniesz rabat -20%! W rezultacie powyższe ceny spadają odpowiednio do 32, 40 oraz do 48 zł.

W przeciwieństwie do większości innych ofert Internetu na kartę (patrz niżej), Mobile Vikings oferuje gotowy pakiet i nie ma tu różnych wariantów transferu GB zależnych od wysokości doładowania konta.


Play Internet na kartę

Jednym z operatorów oferujących Internet na kartę jest Play.

Play Internet na kartę

Oferuje on obecnie (stan na 23.09.2022) 3 pakiety na kartę bez limitów GB:

  • na 1 dzień – 5 zł
  • na 7 dni – 20 zł
  • na 30 dni – 50 zł

Należy pamiętać, że Play stosuje limity prędkości danych po wyczerpaniu pewnej ilości transferu. W przypadku powyższych taryf jest to odpowiednio 10, 30 i 100 GB na pełnej prędkości. Uwaga – opłaca się doładować konto w aplikacji Play24, gdyż dostaniesz wtedy 2x GB – odpowiednio 20, 60 i 200 GB! Po przekroczeniu tych progów wciąż można korzystać z łącza mobilnego, lecz z niższą prędkością, aż do końca ważności pakietu 1, 7 lub 30 dni. 2 pierwsze z nich są jednorazowe, natomiast miesięczny jest cykliczny.

Pakiety te można aktywować w aplikacji Play24 (warto!) lub za pomocą odpowiedniego kodu USSD. Oto możliwe doładowania w Internecie na kartę Play:

Play Internet na kartę


Plus Internet na kartę

Kolejnym operatorem świadczącym tego typu usługę (Internet mobilny bez umowy) jest Plus GSM. Zielony operator udostępnia (stan na 23.09.2022) 3 pakiety:

  • na 5 dni – 5 zł
  • na 10 dni – 10 zł
  • na 30 dni – 30 zł

Dostaniesz w nich odpowiednio 5, 10 oraz 30 GB transferu danych. Doładuj konto, otrzymasz w bonusie GB, a za pieniądze z doładowania kup jeden z powyższych pakietów.

Możliwe doładowania:

Plus Internet na kartę

Plus zapewnia darmowy transfer na social media – Facebooka, Messengera oraz Vibera. Niewykorzystane GB nie przepadają, lecz się kumulują w promocji GigaBank.


T-Mobile Internet na kartę

Obecnie (stan na 23.09.2022) T-Mobile oferują nową, limitowaną usługę Internetu mobilnego. Starter kosztuje tylko 7 zł i zapewnia 5 GB na start.

Za doładowanie można otrzymać nawet 111 GB. Oto dostępne konfiguracje doładowania:

T-Mobile internet mobilny na kartęCiekawostka – niewykorzystane środki można przeznaczyć również na rozmowy, SMS-y i MMS-y (100 kB) do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Ceny za minutę i pojedynczą wiadomość wynoszą odpowiednio 29, 14 i 28 groszy.


Podsumowanie

Wszystkie powyższe oferty charakteryzuje brak jakiejkolwiek umowy – to od naszego doładowania konta (bądź jego braku) zależy, czy i jak długo będziemy korzystać z Internetu mobilnego.

Operatorzy dają szerokie pole manewru. Zwolennicy pakietów miesięcznych będą mogli doładować konto raz na 30 dni, ale równie dobrze mogą zasilić kartę wyższą kwotą raz na pół roku. To świetna alternatywa dla Internetu mobilnego w formie abonamentu, który może oferować w podobnej cenie większy transfer GB, lecz nie jest tak bardzo elastyczny.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.8/5 - (30 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.