Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor wycofuje się z Indii. Decyzja zapadła

grafika przedstawiająca telefon Moto-Edge-X30 series

Honor wycofuje się z Indii. Co prawda tamtejszy oddział chińskiego producenta zachowywał rentowność, to jednak włodarze firmy planują bardzo ostrożną strategię na najbliższy czas.

  • firma Honor wycofuje się z Indii
  • chiński producent był tu dostępny od lat
  • Honor planuje ostrożną strategię

Honor nie dla Indii

Honor jest dostępny w oficjalnej indyjskiej dystrybucji od lat. Mimo to w niedawnym wywiadzie Zhao Ming – dyrektor generalny firmy – oficjalnie potwierdził, że Honor wycofuje się z rynku indyjskiego.

Tak naprawdę to od dłuższego czasu Honor India nie udziela się w social mediach, co mogło zwiastować wygaszenie marki w tym kraju. Ostatni tweet producenta pojawił się 29 marca ubiegłego roku z okazji największego indyjskiego festiwalu Holi. To właśnie wtedy Honor wprowadził na rynek wiele nowych produktów – oprócz smartfonów były to m.in. laptopy i smartwatche.

Chiński producent wciąż wprowadza nowe smartfony, ale już nie na Indie. Jednym z ostatnich jest Honor X8 5G z lipca 2022. Wygląda na to, że planuje bardzo ostrożną strategię, co nie dziwi zważywszy na obecną sytuację nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na lipiec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.