Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 80 Pro+ jednak bez aparatu 200 Mpix? I tak będzie świetnie

Honor 70

Honor 80 Pro+ może nie mieć aparatu 200 Mpix. Według najnowszych przecieków może to być obiektyw o matrycy „zaledwie” 160 megapikseli. Co jeszcze wiadomo?

  • Honor 80 Pro+ może nie mieć aparatu 200 Mpix
  • otrzyma za to obiektyw z matrycą „tylko” 160 Mpix
  • z przodu może mieć podwójną kamerkę do selfie

Aparaty Honor 80 Pro+

Wcześniejsze przecieki na temat Honora 80 Pro+ autorstwa Digital Chat Station donosiły o aparacie głównym z matrycą 200 Mpix. Teraz to samo źródło rewiduje plotki – według niego Honor 80 Pro+ ma być wyposażony w aparat fotograficzny 160 Mpix. Jednostkę 200 Mpix miał mieć prototyp flagowca, ale z jakiegoś powodu producent zdecydował się na zastosowanie innego obiektywu głównego w seryjnym modelu.

Co więcej, Honor 8 Pro+ będzie miał na froncie podwójną kamerkę 2x 50 Mpix. Być może chodzi o niedawno ogłoszonym czujniku Sony IMX890 1/1,56″ (dokładna rozdzielczość do 50,3 Mpix). Jest to następca popularnego IMX766. Nie jest przesądzone, czy jednostka ta trafi na front, czy na tylny panel.

Flagowiec ma mieć rzekomo wyświetlacz 1,5K (rozdzielczość pozioma 1200 pikseli), a jego bateria ma być ładowana z mocą 100 W. Nie jest znana data premiery całej serii Honor 80, ale z pewnością nastąpi ona po debiucie serii Magic5, która została zaplanowana na 23 listopada, a więc za równe 2 tygodnie.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na listopad 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów