Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Galaxy Unpacked 2023

Samsung Galaxy Unpacked 2023

Galaxy Unpacked 2023 już niedługo! Operatorzy komórkowi już teraz informują na swoich witrynach internetowych o rychłej premierze Galaxy S23 Series! Wydarzenie Galaxy Unpacked 2023 odbędzie się 1 lutego.

  • Galaxy Unpacked 2023 odbędzie się 1 lutego
  • tego dnia zadebiutują 3 modele Samsung Galaxy S23
  • to największa obok iPhonów premiera smartfonów w roku

Galaxy Unpacked 2023

O debiucie flagowych Samsungów z serii Galaxy S23 informują już na swojej stronie głównej Plus i T-Mobile Polska. Tak przedstawiają się ich przykładowe oferty z telefonem:

Nie zapomnij o premierze Galaxy S23! Ta nastąpi 1 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego. Możesz zapisać się w Galaxy Unpacked, by jako jeden z pierwszych poznać ceny nowych flagowców Samsunga!

W tym celu śledź także nasz dział Aktualności GSM oraz Promocje operatorów komórkowych, a nie ominie Cię żadna informacja i okazja z najnowszymi flagowcami Samsunga! Do premiery Galaxy S23 pozostało już tylko 12 dni.

Zobacz również: Samsung Galaxy S23 będzie droższy od S22. To było do przewidzenia

Źródło: plus.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: