Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Trzecia Beta Android 13. Finalna wersja coraz bliżej

Android 13 Developer Preview

Pojawiła się kolejna wersja systemu Android 13. To już jego trzecia wersja Beta i jest dostępna dla użytkowników smartfonów Google Pixel. Już niedługo pojawi się wersja ostateczna tego popularnego systemu operacyjnego.

  • pojawiła się kolejna Beta Androida 13
  • jest ona dostępna dla telefonów Google Pixel
  • za niedługo oficjalnie zadebiutuje finalna wersja systemu Android 13

Android 13 już niedługo!

Wersja Beta 3 Androida 13 pojawiła się miesiąc po poprzedniej. Pierwsza z kolei została wypuszczona na początku roku, ale był to wczesny Android 13 tylko dla deweloperów. Jak dotąd Amerykanie pracują zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem.

Android 13

Stąd wypuszczenie wersji Beta 3 systemu Android 13, z której mogą skorzystać właściciele telefonów Pixel. Google zakłada testowanie jeszcze jednej Bety w lipcu tego roku, po której oficjalnie zadebiutuje ostateczna wersja Androida 13. Ma to ma mieć miejsce nie wcześniej niż w sierpniu, choć bardziej prawdopodobna wydaje się być wczesna jesień – to właśnie w październiku zadebiutuje seria Pixel 7, która będzie prawdopodobnie pierwszymi urządzeniami z Androidem 13 na pokładzie.

Android 13 stawia nacisk na prywatność i poprawę bezpieczeństwa, a także obsługę większych ekranów i tabletów.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Pixel na czerwiec 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: