Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Virgin Mobile

Virgin Mobile internet mobilny

Virgin Mobile

Virgin Mobile ma w swojej ofercie 2 pakiety Internetu mobilnego. W obu przypadkach do czynienia masz z umową bezterminową. Trwa ona tak długo, ile chcesz i możesz z niej zrezygnować w każdej chwili.

Routery w Virgin Mobile

Virgin Mobile oferuje samą kartę SIM z Internetem mobilnym. Do jej korzystania potrzebny będzie odpowiedni modem lub router. Jeżeli go nie posiadasz, to będziesz musiał się z niego zaopatrzyć nie u operatora, lecz w sklepie ze sprzętem RTV.

Aktywacja i instalacja

Wirtualny operator Virgin Mobile nie pobiera opłaty instalacyjnej. Jest tu jednak jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł dopisywana do pierwszego rachunku. Jej wysokość jest identyczna zarówno w pakiecie 60 GB, jak i 120 GB.

Szybkości łącza w Virgin Mobile

Virgin Mobile zasięg

Virgin Mobile oferuje maksymalne prędkości transferu w standardzie 4G/LTE. Operator nie ma jednak własnej infrastruktury, a działa na nadajnikach sieci Play.

Jakość i realna szybkość Internetu mobilnego Virgin Mobile będzie zależeć ostatecznie od zasięgu powyższych operatorów w miejscu, w którym korzystasz z oferty Virgin Mobile.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego Virgin Mobile kosztują 35 i 50 zł miesięcznie. W tych kwotach mieszczą się już 2 rabaty po -5 zł każdy za wyrażenie zgód marketingowych oraz za e-fakturę. Za 35 i 50 zł otrzymasz odpowiednio 60 i 120 GB transferu danych.

Ceny dotyczą nowych klientów, którzy nie posiadają osobno abonamentu Virgin Mobile. Jeżeli jesteś jego użytkownikiem i korzystasz z oferty głosowej, to ceny Internetu mobilnego Virgin Mobile spadają do 25 i 35 zł! Mimo niższych cen, wielkość transferu GB i umowa bezterminowa pozostają bez zmian.

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów