Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Virgin Mobile Academy 2015/2016 – rozdanie nagród

Virgin Mobile Academy 2015/2016

Jak informuje największy wirtualny operator w Polsce, zakończyła się właśnie druga edycja Virgin Mobile Academy. Jest to autorski program Virgin Mobile Polska, który na cel obrał sobie rozwój innowacyjności projektów biznesowych i przedsiębiorczości w Polsce.

100000 zł za pierwsze miejsce

Zakończona edycja programu koncentrowała się na kulturze, sztuce i na innowacyjnych projektach z tego obszaru. Zwycięzcą okazał się autor projektu Beatbox Kids, który pokonał prawie 600 rywali. Nagrodą za pierwsze miejsce jest kwota 100000 złotych. Jury Virgin Mobile Academy 2015/2016 przyznało również 3 wyróżnienia w wysokości 5000 złotych.

Wszystkie oferty Virgin Mobile znajdziecie w naszej porównywarce GSM.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: