Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusy od serca w T-Mobile – rabaty SypialniaPlus, Uber i Uber Eats

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja

Trwa kolejna edycja promocji Bonusy od serca w T-Mobile. Tym razem obejmuje ona asortyment i usługi SypialniaPlus, Uber, Uber Eats. Ile możesz zyskać?

Bonusy od serca T-Mobile

Jak zwykle w tego typu promocjach T-Mobile Polska i tym razem kody rabatowe otrzymasz w jego aplikacji mobilnej. Tak przedstawia się przykładowa oferta operatora:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BONUSY OD SERCA NA T-MOBILE.PL

Obecnie w aplikacji Mój T-Mobile możesz zgarnąć rabaty na SypialniaPlus, Uber i Uber Eats.

Kiedy nocny sen umożliwia pełną regenerację, każdy dzień może być jak święto. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni materac, łóżko, kołdrę oraz poduszki, by stworzyć przestrzeń prawdziwego, efektywnego wypoczynku. Dla osób, które czują, że w swojej sypialni chciałyby coś zmienić, przygotowaliśmy więc 25% rabatu do wykorzystania w sklepach SypialniaPlus. Rabat dostępny w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” należy okazać sprzedawcy przy zakupie. Można z niego skorzystać do 22 marca. Lista sklepów SypialniaPlus dostępna jest tutaj: https://sypialniaplus.pl/content/62-materace-i-lozka-salony-sypialniaplus-w-polsce.

 

Udany dzień to także taki, w którym wszędzie dojedziemy na czas. Pomóc w tym mogą rabaty na dwa przejazdy zamówione za pośrednictwem aplikacji Uber dla nowych użytkowników. Zniżka do 60% ceny może wynieść maksymalnie 12 zł. Dotyczy ona przejazdów pasażerskich, zamówionych w aplikacji w ramach UberX, Uber Green, Uber Comfort, Uber Black, Uber Pets oraz Uber dla Ukrainy. Oferta jest dostępna do 29 marca. Aby z niej skorzystać, wystarczy odszukać kod rabatowy w sekcji „Benefity” w aplikacji „Mój T‑Mobile” i wpisać go w aplikacji Uber, w zakładce „Promocje”.

 

Kiedy dzień spędzamy intensywnie, nie zawsze pozostaje czas na gotowanie. Na szczęście w gotowości pozostają setki restauracji na wyciągnięcie ręki – zwłaszcza jeśli dysponuje się aplikacją do zamawiania jedzenia oraz atrakcyjnymi zniżkami. Mowa oczywiście o Uber Eats, które także znalazło się na liście marcowych „Bonusów od serca”. W ramach oferty klienci T‑Mobile mogą otrzymać 15-złotowe zniżki na trzy pierwsze zamówienia za min. 40 zł, składane w aplikacji Uber Eats lub na stronie www.ubereats.com/pl. Wystarczy przejść do zakładki „Promocje” i wpisać unikalny kod rabatowy, który znajdziemy w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity”. Promocja obowiązuje do 29 marca.

Źródło: firma.t-mobile.pl.

Jak sam widzisz, promocja obowiązuje – w zależności od rodzaju usług – do 22 lub 29 marca. Z oferty mogą skorzystać właściciele abonamentu, mixu, prepaidu (oferty na kartę), a także światłowodu i Internetu domowego z anteną zewnętrzną.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (6 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.