Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bardzo tanie smartfony w outlecie Plusha

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plush telefony używane

Plush już od dłuższego czasu oferuje smartfony w swoim outlecie. Kosztują one naprawdę bardzo niewiele – 1 zł na start i najczęściej tylko kilka złotych miesięcznie!

Telefony za 1 zł

Operator udostępnia telefony w swoim abonamencie Plush ABO 15 GB. Rachunki miesięczne wynoszą tylko 25 zł, ale nie zawierają osobnej opłaty za smartfona.

Przejdź do promocji

Ta zależy od klasy sprzętu. Za najnowsze i najdroższe flagowce nieraz zapłacisz łącznie co miesiąc około 100 zł! W przypadku modeli z outletu łączna wysokość rachunków wynosi najczęściej nieco ponad 30 zł.

Oto dostępne obecnie (stan na 21.12.2020) modele w outlecie Plusha:

  • Lenovo C2 Power – 1 zł na start, 36x 6 zł
  • Lenovo Moto Z  – 1 zł na start, 36x 28 zł
  • LG K10 2017 DS – 1 zł na start, 36x 10 zł
  • Motorola Moto E4 – 1 zł na start, 36x 7 zł
  • LG K8 2017 DS – 1 zł na start, 36x 13 zł
  • ZTE Blade A452 LTE – 1 zł na start, 36x 6 zł

Można też zamówić telefony spłacane nie przez 3, lecz w 2 latach. Tyle też (24 miesięcy) trwa umowa na abonament w Plushu.

Smartfony oferowane są w kilku wariantach kolorystycznych. Powyższe modele nie są najnowsze i najmocniejsze, jeżeli jednak zależy Ci przede wszystkim na cenie, to trudno znaleźć jeszcze tańsze telefony w abonamencie operatora.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.